Restauracja Tabun

Dodane przez:

, 18/07/2012

Ostatnia aktualizacja: 18/07/2012

Adres:
Konna 29
Gdańsk - Otomin, Pomorskie 80-174
Polska
Telefon: 58 303 97 10
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 2 (1 głos)
Javascript is required to view this map.

Opis

Przez jedzenie do lepszego życia…

Wierzymy że ciekawe doznania smakowe nie zawsze muszą być egzotyczne. Czasami wystarczy posiedzieć w przytulnym wnętrzu, miłym towarzystwie i być otwartym na nowe smaki. Pozostajemy wierni produktom które są nam najbliższe, nie przyjechały z daleka ale z lokalnych targowisk i od pobliskich producentów, a część z nich rośnie za płotem w naszym ogródku.

Inspirowani przez Matkę Naturę z pasją tworzymy naszą skromną ciągle zmieniającą się kartę. W aktualnej kacie promujemy świeże zioła i soczyste pomidory z naszego ogródka, żółte kurki z okolicznych otomińskich lasów, ryby przywożone od rybaków z Sobieszewa i inne pyszności. Nasi stali goście chwalą sobie chleb pieczony w murowanym piecu chlebowym, żurek na domowym zakwasie z mąki żytniej kupowanej w okolicznym młynie, pstrągi z przydomowej wędzarni oraz konfitury własnej roboty.

Nasze podejście do produktów i gotowania staramy się również przekazywać podczas kursów kulinarnych prowadzonych przez naszą szefową kuchni
Ewę Malike Juchnowicz. Wspólnie ugotowany posiłek od przystawki po deser, jest zawsze okazją do miłego spędzenia czasu ale też nauką łączenia prostych smaków i produktów w nietuzinkowe dania. Jesteśmy przekonani że prawdziwy luksus może zapewnić człowiekowi tylko jego doświadczenie i wiedza, a jedzenie i gotowanie to jedne z najważniejszych rzeczy w życiu o których powinniśmy się uczyć.

Nasza restauracja jest częścią rodzinnej firmy na którą składa się również agroturystyka i ośrodek jeździecki.
Agroturystyką zajmują się rodzice Barbara i Paweł Falkiewicz, za konie odpowiedzialny jest syn Filip Falkiewicz, pomaga mu także najmłodsza siostra która w tym roku zdała maturę i zrobiła kurs instruktora jazdy konnej. Restauracją natomiast zajmuje się starsza córka Agata.
www.tabun.kuznia.net
www.facebook.com/TabunRestauracja

Ostatnio dodane w okolicy

W restauracji Rodzinna poczujecie się jak w domu. Nasza kuchnia przywróci Wam najwspanialsze wspomnienia babcinych dań. Serwujemy potrawy kuchni regionalnej i staropolskiej. Szczególnie polecamy... Czytaj dalej »
w odległości: 1.66 km
Organizator targów żywności ekologicznej w każdą sobotę od 8:00 do 16:00. Oprócz zakupów ciekawe warsztaty dla dzieci i dorosłych, degustacje, wydarzenia. Serdecznie zapraszamy! Czytaj dalej »
w odległości: 9.39 km

Komentarze