Rodzinna Olejarnia Olini

Dodane przez:

, 29/09/2015

Ostatnia aktualizacja: 2/10/2015

Adres:
Wałbrzych, Dolnośląskie 58-308
Polska
Telefon: 693 222 687
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 5 (2 głosy)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
sklep internetowy
Javascript is required to view this map.

Opis

Olejarnię Olini tworzą Marta i Paweł Mazurek, miłośnicy zdrowego stylu życia.

Chcemy się z Wami dzielić pasją zdrowego żywienia, naszym zamiłowaniem do pysznych i zdrowych polskich produktów. Do tej pory o właściwościach zdrowotnych i smakowych naturalnych olejów wiedziała tylko wąska grupa ludzi - miłośników produktów eko. My z naszymi olejami chcemy dotrzeć do jak największej grupy osób i pomóc im zmienić nawyki żywieniowe na lepsze. Tak jak my zmieniamy swoje!

Nasze oleje powstają w pięknych Górach Sowich, pięknym i czystym regionie na południu Polski, a ziarna, których używamy, pochodzą z upraw okolicznych rolników. Osobiście wybieramy ziarna i spotykamy się z rolnikami, aby zapewnić Wam najlepszą jakość naszego oleju. Kontynuujemy tradycję rodzinną tłoczenia zdrowych, naturalnych olejów. Chcieliśmy jednak stworzyć markę, która reprezentuje nie tylko zdrowie, świeżość i najlepszą jakość składników, ale też jest atrakcyjnie opakowana i łatwo dostępna, szczególnie przez zakupy internetowe.

Naszą przygodę zaczęliśmy od wprowadzenia olejów lnianego, rzepakowego, słonecznikowego, kokosowego z wiesiołka i ostropestu. Obecnie testujemy i poszukujemy najlepszych ziaren chia z których już za chwilę zaczniemy tłoczyć olej :)

W naszej firmie przede wszystkim stawiamy na kontakt z klientem. Chcemy wiedzieć, co się Wam podoba, a co nie, czego potrzebujecie, jakich produktów używacie. Jesteśmy otwarci na feedback, wszelkie sugestie, nowości i chcemy komunikować się z miłośnikami zdrowej kuchni wszelkimi możliwymi kanałami.

Ostatnio dodane w okolicy

Sklep stacjonarny i internetowy ze zdrową żywnością. Posiadamy szeroki asortyment bakali, kawy, herbat, miodów, suplementów, przypraw, ziaren, ziół, olejów, soków, przeetworów owocowych, warzywnych... Czytaj dalej »
w odległości: 4.06 km
Gospodarstwo agroturystyczne specjalizujące się w ekologicznej produkcji serów, przy użyciu tradycyjnych metod i naturalnych surowców. Więcej informacji ze strony www: "Naszą ofertę kierujemy... Czytaj dalej »
w odległości: 15.90 km

Komentarze