Rybołówka - świeże ryby, łowisko, restauracja

Dodane przez:

, 20/10/2011

Ostatnia aktualizacja: 14/12/2017

Adres:
Kąty 13
Mikołów, Śląskie 43-190
Polska
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 3.8 (16 głosów)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
Javascript is required to view this map.

Opis

Miejsce z "pasją do ryb": smażalnia ryb, restauracja rybna, sprzedaż ryb, wędzarnia, łowisko specjalne. Więcej ze strony www:

"Fisch park i restauracja "Rybołówka" to miejsce, które powstało z pasji do ryb, wędkarstwa, zdrowego jedzenia i natury. Mimo że leży w samym centrum Śląska, jest to miejsce niezwykle urokliwe i przebywając tutaj zupełnie zapominamy ze znajdujemy się w do niedawna przemysłowym centrum Polski..

Rybołówka to idealna miejsce na wypoczynek! Do Państwa dyspozycją są między innymi łowisko specjalne zarybione wieloma gatunkami ryb, smażalnia ryb bogata w świeże i zdrowe ryby z naszych stawów. Dzieci mogą korzystać z placu zabaw, dodatkowo na naszym terenie można zrobić ognisko czy grilla zupełnie nieodpłatnie ! jest to również idealne miejsce na spacer całą rodziną ! Warto podkreślić, że nasza restauracja rybna szczególnie chętnie odwiedzana jest przez całe rodziny !

Każdy możne nabyć u nas świeże ryby bezpośrednio z naszej hodowli w której stawiamy na jakość wyrobu, a nie na ilość. W stałej sprzedaży pstrąg, karp, jesiotr. Dodatkowo inne gatunki okazjonalnie. U nas mogą Państwo również nabyć świeże naturalnie wędzone ryby : pstrąg, sum, jesiotr, karp, sandacz i inne. Sam proces przygotowania do wędzenia jest najpilniej strzeżoną tajemnicą zapewniającą rewelacyjny i niezapomniany smak !

Nasz Park jak i restauracja rybna czynne są 7 dni w tygodniu od 7.00 do zmierzchu.

W sprzedaży detalicznej codziennie od 8.00 do 18.00 możecie nabyć Państwo u nas:
- Pstrąg żywy
- Karp żywy
- Jesiotr żywy
- Dorsz
- Flądra
- Turbot
- Pstrąg patroszony
- Pstrąg wędzony
- Karp wędzony
- Sum wędzony
- Jesiotr wędzony
- Halibut wędzony
- Dorsz wędzony
- Flądra wędzona
- Śledź wędzony
Okazjonalnie węgorz i inne ryby.
Wędzimy naturalna metoda na drzewie olchowym i owocowym. Nasze ryby wędzone to nie masowa, jałowa produkcja, ale prawdziwe smaczne ryby wędzone !
Istnieje możliwość wysyłki naszych ryb wędzonych za pośrednictwem kuriera. Wysyłamy je próżniowo zapakowane, wiec dzięki szybkiej wysyłce juz na drugi dzień od wędzenia nasze ryby będą na państwa stole . Zamówienia prosimy składać na maila. Odpiszemy podając cenę realizacji wraz z kosztami przesyłki.

Smażalnia
Otwierając naszą smażalnię kierowaliśmy sie przede wszystkim pasją do ryb. Sami jesteśmy jaroszami, wiec zamiłowanie do ryb i owoców morza rozwijało sie w nas od lat ! Nie jadamy mięsa, ale za to w zamian jesteśmy smakoszami tego co na prawdę zdrowe i potrzebne - Ryb. Nasza smażalnia w pierwszym roku działanie oferowała jedynie ryby słodkowodne jakie można było złowić u nas. Obecnie raz w tygodniu przywozimy ryby prosto z kutra z nad morza od zaprzyjaźnionego rybaka z Mrzeżyna, więc do naszej smażalni trafiły też Dorsz, Flądra, Turbot, które szybko stały sie prawdziwym hitem Rybołówki.
Podawane przez nas ryby smażymy tylko na maśle. To pozwala nam uzyskać ryby, które sami chcielibyśmy zjeść. Jałowym, mrożonym produktom "rybo podobnym' mówimy stanowcze nie !
Przykładowe pozycje z obecnego menu:
- Pstrąg na maśle
- Jesiotr
- Okoń z naszych stawów
- Sandacz na maśle
- Filet z suma
- Karp Rybołówki
- Szczupak
- Amur
- i wiele innych…

Nie ma szans na zjedzenie nie dobrej ryby ! Takim u nas dziękujemy, wiec każdy wybór będzie dobrym wyborem !
Nasza smażalnia otwarta jest przez cały rok od wtorku do niedzieli od 10 do zmierzchu.
Na terenie obiektu znajduje sie również plac zabaw dla dzieci i absolutna nowość : Mini zoo ! W tygodniu nasze zwierzęta są wypuszczane na obiekt, wiec bliski kontakt z lamami, miniaturowymi kozami , kangurem czy osiołkiem zapewniony :)"

Ostatnio dodane w okolicy

EKONATURA Naturalna przyjemność i zdrowie Sklep Ekonatura oferuje bardzo szeroki asortyment produktów naturalnych, bez środków konserwujących i innych „ulepszaczy” dodawanych do żywności... Czytaj dalej »
w odległości: 8.53 km
Maleńki sklepik ze smacznym jedzeniem. Sery, masła i pozostały nabiał z gospodarstwa rodzinnego Gremza oraz z Serowarni Magdalenka. Wędliny lisieckie Staszka Mądrego oraz Tradycji Smaku z Bierunia.... Czytaj dalej »
w odległości: 12.09 km

Komentarze