Ryby U Rybaka - Darłowo

Dodane przez:

, 25/11/2013

Ostatnia aktualizacja: 2/12/2013

Adres:
Kotwiczna
Darłowo, Zachodniopomorskie 76-150
Polska
Telefon: 530842888
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 3.3 (35 głosów)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
sklep internetowy
dowóz w promieniu
Promień dostarczania: 
20
Javascript is required to view this map.

Opis

Nasza rodzinna firma zajmuję się połowem i sprzedażą ryb świeżych i wędzonych. Mamy własne łodzie rybackie. Należymy do Darłowskiej Grupy Producentów Ryb i Armatorów Łodzi Rybackich i poławiamy już od ponad 50 lat na Bałtyku, koło Darłowa. Klienci na miejscu mogą kupić rybę bezpośrednio z naszej łodzi, bądz naszego sklepu. Sprzedajemy również na internecie. Szczegóły na naszej stronie na Facebooku- rybyurybaka. Telefon pod zamówienia internetowe 518607113. Ryby wysyłamy po całej Polsce przesyłkami kurierskimi w ciagu 24 godzin. Świeże i wędzone ryby pakujemy w próżnię i schładzamy , tak, że trafiaja do Państwa w stanie idealnym. Wielkość zamówienia zależy absolutnie od Państwa . Zadzwońcie Państwo i sprawdźcie nas. Dostaniecie przesyłkę z rybą pod same drzwi, bez potrzeby wychodzenia z domu. Pozdrawiamy.
Ryby dostępne to :
Dorsz
Łosoś
Flądra
Gładzica
Śledź
Turbot

Ostatnio dodane w okolicy

Rodzinny zakład garmażeryjny produkujący od 20 lat wyroby z przetworzonego przedżołądka wołowego, żołądka wieprzowego oraz drobiowego. W naszej ofercie znajdziecie Państwo: Flaki wołowe po piracku... Czytaj dalej »
w odległości: 15.09 km
Pasieka "Miody Józefa" oferuje kilka rodzajów miodu (między innymi rzepakowy, wielokwiatowy, lipowy, gryczany), pyłek kwiatowy oraz kit pszczeli. Więcej informacji ze strony www pasieki "Miody Józefa... Czytaj dalej »
w odległości: 23.29 km

Komentarze