SamoJabłko-Gospodarstwo Sadownicze Alina Paluch i córka

Dodane przez:

, 16/05/2013

Ostatnia aktualizacja: 16/05/2013

Adres:
Klimczyce-Kolonia 11, Mazowieckie 08-220
Polska
Telefon: 603 105 699/603 085 374
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 4.8 (5 głosów)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
dowóz w promieniu
Promień dostarczania: 
100
Javascript is required to view this map.

Opis

Dziadek Bogdan zawsze patrzył w przyszłość. Ponad 70 lat temu założył w Klimczycach gospodarstwo, a w latach sześćdziesiątych posadził na nadbużańskich ziemiach swój pierwszy sad jabłoniowy. Pasję do sadownictwa przekazał naszej babci, a następnie nam.

Dziadek był entuzjastą zmian i nowości, razem z babcią nieustannie rozwijali i udoskonalali swoje gospodarstwo. Teraz to także nasz cel. Dokładamy wszelkich starań, by nasze jabłka wyróżniały się najwyższą jakością. Aby wydobyć z jabłek to co najlepsze, tłoczymy z nich sok - nie zawiera on żadnych dodatków ani konserwantów, dlatego z pełnym przekonaniem nazwałyśmy go Samo Jabłko!

Sok tłoczony Samo Jabłko uzyskiwany jest metodą tłoczenia na zimno. Do jego produkcji używamy jedynie zdrowych i dojrzałych jabłek, dlatego jest on naturalnie słodki. By zachować właściwy smak i aromat owoców do soku nie dodajemy wody. Łagodna pasteryzacja pozwala na jego dłuższe przechowywanie, przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego smaku oraz cennych substancji zawartych w owocach.
Dzięki systemowi opakowań BAG IN BOX (worek w kartonie), który nie wpuszcza do środka powietrza, sok pozostaje świeży przez 10 dni po otwarciu (w temperaturze do 20° C) pod warunkiem, że kranik jest zawsze zalany sokiem.

Alina i Justyna Paluch

Ostatnio dodane w okolicy

Produkcja i sprzedaż kapusty i ogórków kwaszonych oraz w okresie letnim ogórków małosolnych. Surowiec tylko od zaufanych, lokalnych rolników z jednego z najczystszych rejonów Polski. Ogórki są... Czytaj dalej »
w odległości: 8.30 km
Stewia Jestem producentem stewii. Osobiście przesadzam, sporządzam sadzonki, uprawiam, zbieram i sprzedaję suszoną stewię. Jest to roślina, podobna do mięty, która daje słodki smak. Można ją dodawać... Czytaj dalej »
w odległości: 17.01 km

Komentarze