Sarmatówka - gospodarstwo agroturystyczne

Dodane przez:

, 24/10/2011

Ostatnia aktualizacja: 24/10/2011

Adres:
Lipowiec 4c
Tereszpol-Zaorenda, Lubelskie 23-407
Polska
Telefon: 662 098 439
Ocena: 
Brak głosów
Javascript is required to view this map.

Opis

Gospodarstwo agroturystyczne oferujące potrawy kuchni polskiej z produktów od lokalnych rolników, wg tradycyjnych receptur. Więcej ze strony www:

"Noclegi z wyżywieniem. Dania kuchni polskiej według tradycyjnej receptury przekazywanej przez pokolenia. Warzywa i owoce pochodzą z roztoczańskich pól, wprost od lokalnych rolników. Wypoczynek na wsi dla turysty indywidualnego. Świąteczne pobyty rodzinne. Spotkania firmowe. Aktywny wypoczynek (rowery, nordic walking, pomoc w organizacji spływów kajakowych). Kuligii i ogniska. RABATY przy dłuższych pobytach.

Wypocznij w malowniczo położonej wsi Lipowiec w samym sercu Roztocza, w Szczebrzeszyńskim Parku Krajobrazowym. Urzeknie Cię zacisze drewnianego domu i sielankowe otoczenie własnego sosnowego lasu oraz Lipowieckich Łąk. Poznaj smaki tradycyjnej kuchni przygotowywanej na staropolskim piecu opalanym drewnem. Stąd bardzo blisko do Roztoczańskiego Parku Narodowego."

Ostatnio dodane w okolicy

Certyfikowane Gospodarstwo Ekologiczne z Lubelszczyzny. Zdrowa żywność prosto od rolnika. W ofercie mamy: PRZETWORY Z OWOCÓW( bez cukru jak i z cukrem): Malina, Czarna Porzeczka, Aronia,... Czytaj dalej »
w odległości: 7.99 km
Gospodarstwo oferuje wyżywienie oparte o własne naturalne produkty. W ofercie także masło, chleb, wędzonki, ser, miód. Warzywa rosną w warzywniku obok domu, możliwość własnoręcznych zbiorów,... Czytaj dalej »
w odległości: 10.98 km

Komentarze