Sawina - gospodarstwo agroturystyczne

Dodane przez:

, 3/12/2011

Ostatnia aktualizacja: 3/12/2011

Adres:
Zarzecze 43
Łącko, Małopolskie 33-390
Polska
Telefon: +48 18 444 65 43
Ocena: 
Brak głosów
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
Javascript is required to view this map.

Opis

Gospodarstwo zapewnia wyżywienie w oparciu o własne produkty mięso, nabiał, warzywa i owoce. W ofercie wyśmienite ciasta, dobra swojska kuchnia, chleb pieczony w tradycyjnym piecu oraz własny wyrób masła. Istnieje możliwość zakupu oferowanej żywności. Więcej informacji ze strony www:

"OFERTA CAłOROCZNA
Do dyspozycji gości są 2 pokoje 4 osobowe z osobnym wejściem, łazienką i kuchnią dobrze wyposażoną z tarasem. Zdjęcia można obejrzeć w Galerii. Zapewniamy całodzienne wyżywienie.Zdrowa żywność wyprodukowana w gospodarstwie (mięso, nabiał, warzywa i owoce) chętnie i niedrogo jest sprzedawana zainteresowanym gościom.

Wyśmienite ciasta i dobra swojska kuchnia sprawiają, że smakosze chętnie do nas wracają. Samodzielnie pieczemy chleb w tradycyjnym piecu oraz mamy własny wyrób masła.

Na terenie gospodarstwa znajduje się kącik wypoczynkowy, altana, basenik, huśtawki, hamak, rowery oraz grillowisko. Istnieje możliwość pozostawienia dzieci pod opieką gospodarzy.

Wieczory można spędzić wspólnie przy ognisku lub grillu, popijając góralską herbatkę "z łącką śliwowicą". Jest miejsce do parkowania samochodu. Można przyjechać ze zwierzętami, nawet konikiem (jest gdzie popasać).

Poza tym propagujemy zdrowy, zgodny z otaczającą naturą, ekologiczny tryb życia. Kto pragnie uciec od stresów i pośpiechu, znajdzie u nas upragniony spokój i odkryje w bezpośrednim kontakcie z naturą nowy sens życia.

Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy wszystkich obecnych i przyszłych gości.

KONTAKT
Gospodarstwo agroturystyczne SAWINA
Maria Klimek
Zarzecze 43, 33-390 Łącko
tel./fax +48 18 444 65 43, +48 507 089 723."

Ostatnio dodane w okolicy

Zestawienie sera i wina stanowi wyjątkowo prosty przepis na spędzenie miłego wieczoru w gronie przyjaciół czy bliskich. Przygotowanie do wina deski serów nie jest wcale czasochłonne, nie wymaga wielu... Czytaj dalej »
w odległości: 2.59 km
Sklep i pijalnia ekologicznej tłoczni naturalnych soków owocowych (tłoczonych na zimno, ze świeżych owoców) na trasie przelotowej Nowy Sącz - Szczawnica. Więcej ze strony www: "Przedstawiamy... Czytaj dalej »
w odległości: 2.90 km

Komentarze