Sermix-naturalne wyroby serowe, sery górskie

Dodane przez:

, 9/03/2017

Ostatnia aktualizacja: 9/03/2017

Adres:
ul. Targowa 35
Czarny Dunajec, Małopolskie 34-470
Polska
Telefon: 504-514-344
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 5 (1 głos)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
dowóz w promieniu
Javascript is required to view this map.

Opis

Jesteśmy firmą z Czarnego Dunajca na Podhalu - zajmująca się produkcją naturalnych wyrobów serowych z mleka krowiego. W naszej ofercie znajdziecie Państwo takie wyroby jak:
- Walec biały
- Walec wędzony
- Gałka średnia biała (gołka)
- Gałka średnia wędzona
- Gałka mała biała (gołka)
- Gałka mała wędzona
- Serki białe i serki wędzone
- Korbacze białe i wędzone (korboce).

Nasze sery wyrabiamy ręcznie, zgodnie ze starą recepturą góralską przekazywaną z pokolenia na pokolenie w Czarnym Dunajcu na Podhalu. Proces wyrobu wygląda dokładnie tak samo jak produkcja tradycyjnych oscypków. Są to wyroby w 100% naturalne bez żadnych konserwantów i chemicznych ulepszaczy, a produkcja odbywa się w warunkach spełniających wszelkie wymagania weterynaryjne i higieniczno-sanitarne.

Sery które oferujemy zostały zgłoszone w Towarzystwie Produktu Górskiego- posiadają specjalne oznakowanie: „Produkt Górski” oraz znajdują się na „Półce Karpackiej”- czyli wśród najlepszych produktów z Karpat. Wysoką jakość potwierdzić może również zdobyty przez nas certyfikat: Wyroby Naturalne Polska.
Sery naszej produkcji były prezentowane na licznych targach w Polsce, jak i na targach międzynarodowych, min. podczas Grüne Woche w Berlinie, Salima w Brno czy Gastro Fair w Pradze - gdzie cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród zwiedzających.

Opis i zdjęcia wyrobów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej:
www.sermix.pl oraz https://www.facebook.com/serysermix

Informacja o naszych certyfikatach i oznaczeniach:
http://produktgorski.pl oraz https://www.facebook.com/ProduktGorski
http://wyrobynaturalne.eu oraz https://www.facebook.com/wyrobynaturalnepolska

Zapraszamy do kontaktu wszystkich smakoszów serów, hotele, restauracje, punkty sprzedaży detalicznej, organizatorów jarmarków i różnych eventów!

Ostatnio dodane w okolicy

Góralska piekarnia oferuje pieczywo wypiekane wg starych, rodzimych, góralskich receptur. Hołdując tradycji chleby wypiekane są na łopacie w starym piecu chlebowym. W ofercie chleby, chleby... Czytaj dalej »
w odległości: 7.52 km
Zapraszamy do JEDYNEJ na Podhalu cukierni w której od 40 lat wytwarza się produkty tradycyjnie z naturalnych składników. Nasze produkty nie zawierają barwników, konserwantów, sztucznych dodatków... Czytaj dalej »
w odległości: 17.00 km

Komentarze