Siedlisko Natury

Dodane przez:

, 15/12/2019

Ostatnia aktualizacja: 15/12/2019

Adres:
Opolnica 33c
Bardo, Dolnośląskie 57-256
Polska
Telefon: 502523692
Ocena: 
Brak głosów
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
Javascript is required to view this map.

Opis

Gospodarstwo „Siedlisko Natury” zostało założone w 2012 r. na płaskowyżu malowniczej wioski Opolnica w otoczeniu Gór Bardzkich, jako jedna z wiodących części projektu „Ekoosasda Opolnica”.
Nasze pole uprawne użytkowane jest zgodnie z kryteriami rolnictwa ekologicznego. Jedynak jesteśmy „gospodarstwem wolnym od certyfikatów”. Sami dbamy o najwyższą jakość naszych produktów, dając na nie osobistą gwarancje i biorąc za nie pełną odpowiedzialność. W uprawie nie używamy żadnej agrochemii, a żyzność gleby utrzymujemy za pomocą naturalnych metod. Zajmujemy się uprawą warzyw gruntowych, głównie starych i sprawdzonych odmian. Nasze priorytety to: samowystarczalność, bioróżnorodność, zdrowy styl życia w praktyce, aktywne dbanie o środowisko naturalne które jest naszym domem. Chętnie dzielimy się naszymi doświadczeniami i jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy.

Ostatnio dodane w okolicy

Jesteśmy jedną z dwóch pasiek tworzących markę Sudeckie Miody Kotliny Kłodzkiej. To marka miodów naturalnych pozyskiwanych wyłącznie na terenie Kotliny Kłodzkiej... Czytaj dalej »
w odległości: 12.02 km
Sudeckie Miody Kotliny Kłodzkiej to marka miodów naturalnych pozyskiwanych wyłącznie na terenie Kotliny Kłodzkiej. Miód wytwarzany jest przez pszczoły w 3 współpracujących ze sobą pasiekach... Czytaj dalej »
w odległości: 18.12 km

Komentarze