Skarby Natury - olejarnia i gospodarstwo ekologiczne

Dodane przez:

, 11/01/2014

Ostatnia aktualizacja: 19/01/2016

Adres:
Zabłocie 3
Markuszów, Lubelskie 24-173
Polska
Telefon: 694209112
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 4.8 (15 głosów)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
Javascript is required to view this map.

Opis

Skarby Natury to Olejarnia (tłoczenie na zimno) www.skarbynatury.eu , Gościnne Gospodarstwo Ekologiczne, Izba Produktów Lokalnych Zielonego Pierścienia, Quest "Z zamiłowania do natury" http://www.bestquest.pl/wojlubelskie/item/18-zab%C5%82ocie-z-zami%C5%82o...
oraz jeden z obiektów Ekomuzeum Lubelszczyzny - Żywa Tradycja http://www.ekomuzeumlubelszczyzny.pl/?q=obiekty/olejarnia-skarby-natury.
W trosce o zdrowe odżywianie uprawiamy w sposób ekologiczny w naszym gospodarstwie rośliny oleiste, zbożowe i strączkowe. Jedną z oferowanych ciekawych roślin jest lędźwian. Rośliny oleiste jak: len złoty i brązowo-nasienny, rzepak i lnianka (zwana rydzem), ostropest plamisty, czarnuszkę, wiesiołek, gorczycę białą uprawiamy głównie z myślą o ich przetwarzaniu poprzez tłoczenie na zimno oleju w naszej firmie SKARBY NATURY. Produkcja oleju odbywa zgodnie z zasadami GMP i GHP wymaganymi i zatwierdzonymi przez Sanepid. zapraszamy na zakupy zawsze świeżego oleju oraz okolicznościowe pokazy tłoczenia połączone z degustacją świeżego oleju a dzieci i młodzież dodatkowo na prezentację "Od nasionka do kropli oleju" ,

Ostatnio dodane w okolicy

Jesteśmy siecią sklepów oferującą zdrową, naturalną, ekologiczną, lokalną żywność bez polepszaczy, sztucznych barwników, konserwantów i innej chemii stosowanej w wysokoprzetworzonej żywności... Czytaj dalej »
w odległości: 21.44 km
Ekomydło Biopowidło to miejsce, które powstało z myślą o wszystkich zainteresowanych zdrowym stylem życia, a także tych, dla których nie jest obojętny los naszej planety, Matki Ziemi*. Ekomydło... Czytaj dalej »
w odległości: 21.76 km

Komentarze