Skarby Smaku - sklep, ul. Hoża

Dodane przez:

, 27/11/2011

Ostatnia aktualizacja: 27/11/2011

Adres:
Hoża 43/49 lok. 4B
Warszawa, Mazowieckie 00-681
Polska
Telefon: 22 622 43 00
Ocena: 
Brak głosów
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
Javascript is required to view this map.

Opis

Sklep Skarby Smaku na ul. Hożej. W ofercie wędliny i sery tradycyjne, warzywa, owoce, mięso ekologiczne, żywność dietetyczna, pierogi oraz inne wyroby garmażeryjne a także ciasta i torty domowe oraz produkty dla wegetarian, soki i przetwory. Produkty wytwarzane metodami tradycyjnymi bez chemii i konserwantów. Więcej informacji ze strony www:

"Znajdziecie u nas Państwo:

- znakomite tradycyjne wędliny,
- sery,
- domowe ciasta,
- pyszne pieczywo,
- pierogi i inne wyroby garmażeryjne,
- soki ze świeżych owoców,
- nalewki, miody pitne, alkohole regionalne,
- herbaty, zioła, przyprawy,
- przetwory produkowane z naturalnych składników.

Produkty, które z przyjemnością Państwu rekomendujemy są naturalne i produkowane metodami tradycyjnymi, bez użycia dodatków chemicznych, ani konserwantów. Są to specjały wytwarzane przez niewielkich, działających lokalnie producentów hołdujących zasadom tradycyjnych receptur i przepisów tak aby ich produkty, przypominały przysmaki naszych dziadków i babć. Cieszymy się bardzo słysząc, jak wiele osób odwiedzających nasz sklep mówi, że odnajdują tu dawno zapomniane smaki dzieciństwa. Przysmaki , które Państwo u nas znajdziecie zostały starannie wyselekcjonowane pod kątem ich jakości i smaku, tak aby każdy kęs kupionego u nas jedzenia był przyjemnością - smakiem, który się zapamiętuje i do którego się tęskni.

KONTAKT:
ul. Hoża 43/49 lok. 4B
00-681 Warszawa
tel. (22) 622 43 00,
fax: (22) 622 02 90.”

Zapraszamy również do sklepu na ulicy Potockiej (http://lokalnazywnosc.pl/skarby-smaku-sklep-ul-potocka).

Ostatnio dodane w okolicy

W Zielonym Żuczku sprzedajemy produkty fairtrade, żywność ekologiczną, produkowaną w tradycyjny i naturalny sposób, produkty makrobiotyczne oraz dużą gamę przypraw. Posiadamy nie tylko znane... Czytaj dalej »
w odległości: 0.35 km
Portal warszawa.wiemcojem.pl to internetowy targ lokalnej żywności. Naszym celem jest, by pyszna, lokalna żywność była łatwo dostępna dla wszystkich, a jej producenci otrzymywali godną zapłatę za... Czytaj dalej »
w odległości: 0.51 km

Komentarze