Skarby Smaku - sklep, ul. Potocka

Dodane przez:

, 27/11/2011

Ostatnia aktualizacja: 27/11/2011

Adres:
Potocka 14/10
Warszawa, Mazowieckie 01-652
Polska
Telefon: 22 833 00 99
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 3 (3 głosy)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
Javascript is required to view this map.

Opis

Sklep Skarby Smaku na ul. Potockiej. W ofercie wędliny i sery tradycyjne, warzywa, owoce, mięso ekologiczne, żywność dietetyczna, pierogi oraz inne wyroby garmażeryjne a także ciasta i torty domowe oraz produkty dla wegetarian, soki i przetwory. Produkty wytwarzane metodami tradycyjnymi bez chemii i konserwantów. Więcej informacji ze strony www:

"Znajdziecie u nas Państwo:

- znakomite tradycyjne wędliny,
- sery,
- domowe ciasta,
- pyszne pieczywo,
- pierogi i inne wyroby garmażeryjne,
- soki ze świeżych owoców,
- nalewki, miody pitne, alkohole regionalne,
- herbaty, zioła, przyprawy,
- przetwory produkowane z naturalnych składników.

Produkty, które z przyjemnością Państwu rekomendujemy są naturalne i produkowane metodami tradycyjnymi, bez użycia dodatków chemicznych, ani konserwantów. Są to specjały wytwarzane przez niewielkich, działających lokalnie producentów hołdujących zasadom tradycyjnych receptur i przepisów tak aby ich produkty, przypominały przysmaki naszych dziadków i babć. Cieszymy się bardzo słysząc, jak wiele osób odwiedzających nasz sklep mówi, że odnajdują tu dawno zapomniane smaki dzieciństwa. Przysmaki , które Państwo u nas znajdziecie zostały starannie wyselekcjonowane pod kątem ich jakości i smaku, tak aby każdy kęs kupionego u nas jedzenia był przyjemnością - smakiem, który się zapamiętuje i do którego się tęskni.

KONTAKT:
ul. Potocka 14/10
01-652 Warszawa
tel. (22) 833 00 99."

Zapraszamy również do sklepu na ulicy Hożej (http://lokalnazywnosc.pl/skarby-smaku-sklep-ul-hoza).

Ostatnio dodane w okolicy

Do dynamicznie rozwijającej się gałęzi promocji oraz dystrybucji produktów zdrowych i ekologicznych, dołącza firma „Plony 4 sezony”. To sklep internetowy, który działa na terenie Warszawy i okolic... Czytaj dalej »
w odległości: 0.41 km
Największy wybór produktów ekologicznych w sieci! W naszej ofercie znajdziesz: -Certyfikowaną żywność ekologiczną, w tym świeże warzywa i owoce BIO -Produkty bezglutenowe -Produkty bez laktozy... Czytaj dalej »
w odległości: 1.94 km

Komentarze