Skład Towarów Wiejskich, Habdzin29 k/Konstancina

Dodane przez:

H29

, 18/01/2014

Ostatnia aktualizacja: 4/06/2016

Adres:
Habdzin 29
Konstancin-Jeziorna, Mazowieckie 05-520
Polska
Telefon: 515015356
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 3.8 (5 głosów)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
sklep internetowy
dowóz w promieniu
Promień dostarczania: 
20
Javascript is required to view this map.

Opis

SKŁAD TOWARÓW Wiejskich to sklep z własnym stadem kóz, tłocznią olejów i galerią sztuki ludowej. Robimy kozie sery oraz przywozimy sery zagrodowe z całej Polski. Można u nas kupić lokalne warzywa, ekologiczne owoce, mąki prosto z młyna z Podlasia, kasze, miody, przetwory, naturalne lody i wiele więcej.

Co wyróżnia nasz sklep z jedzeniem?

Jesteśmy pasjonatami dobrego jedzenia. Wyszukujemy najlepsze w smaku i jakości produkty, zazwyczaj ekologiczne lub wytwarzane tradycyjnymi metodami, w małych gospodarstwach. Po jedzenie jeździmy głownie na Warmię, Mazury i Podlasie. Bezpośrednio z zaprzyjaźnionych gospodarstw przywozimy najlepsze rzeczy, m.in. ryby, sery, oleje, warzywa i owoce, przetwory.

Znamy pochodzenie każdego produktu, który znajduje się w naszym sklepie. Więcej, znamy producenta, jego zwierzęta, sposób w jaki uprawia ziemię. Wiemy z jakiego jeziora pochodzą ryby i kiedy były złowione. W naszym sklepie można dostać prawdziwe jedzenie, o niepowtarzalnym, intensywnym smaku, który niektórzy jeszcze pamiętają z dzieciństwa...

Sklep czynny codziennie (oprócz środy) w godz. 10-18 lub do ostatniego gościa.

Wszystkie newsy na naszym profilu www.facebook.com/habdzin29

Ostatnio dodane w okolicy

BioBazar (filia w Konstancinie) - każda sobota w Starej Papierni w Konstancinie, od 9 do 15! Miejsce zdrowych zakupów:) BioBazar (filia w Konstancinie) - ekologiczny targ w Konstancinie!... Czytaj dalej »
w odległości: 2.24 km
Farma Dyń na trasie Powsin - Konstancin oferuje dynie prosto z pola, również atrakcje dla dzieci: minizoo i mega dużą dynię! Więcej ze strony www: "Zapraszamy codziennie soboty i niedziele też do... Czytaj dalej »
w odległości: 3.97 km

Komentarze