Sklep JustBio

Dodane przez:

, 27/01/2015

Ostatnia aktualizacja: 28/01/2015

Adres:
Pocztowa 2
Końskie, Świętokrzyskie 26-200
Polska
Telefon: 530 751 074
Ocena: 
Brak głosów
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
sklep internetowy
Javascript is required to view this map.

Opis

Sklep ma w ofercie żywność certyfikowaną i od lokalnych dostawców. Współpracujemy z gospodarstwami z powiatu koneckiego oraz dalej z woj. świętokrzyskiego oraz zaufanymi producentami z całej Polski. W ofercie sklepu znajduje się żywność bezcukrowa i dla diety bezglutenowej, jak również standardowa żywność wysokiej jakości, pozbawiona nawozów sztucznych i pestycydów. Oferujemy też kosmetyki na bazie naturalnych składników (m.in firmy Sylveco oraz Agafi)
Dla potrzeb klientów jesteśmy w stanie zamówić potrzebny produkt w terminie do 1 tygodnia.
W najbliższym czasie rusza sprzedaż poprzez nasz sklep internetowy oraz aukcje na allegro.
Zapraszamy do polubienia naszej strony na facebooku i śledzenie aktualizacji.
https://www.facebook.com/NaturalnaZywnoscJustBio?fref=ts

O sklepie i filozofii:

Sklep z naturalną żywnością to dziecko Justyny Pargieły. Coś o czym do tej pory myślała i do czego dojrzewała. Działa już 1,5 roku. Jest jedynym sklepem tego typu w Końskich. Wegetarianizm i świadomy tryb życia pomogły w podjęciu decyzji o założeniu sklepu, ale nie były jedynymi za jego powstaniem.

Od lat widzi się wzrastającą liczbę osób chorych na alergie, wzrasta też świadomość tego co jemy i jak jemy. Za tą świadomością przemawiają fakty, a konkretnie coraz większe ubożenie gleby oraz potrzeba jej silnego nawożenia co powoduje, że w produktach spożywczych jest coraz więcej związków chemicznych w tym pozostałości nawozów sztucznych i pestycydów.Tego i wielu innych ciekawostek można się dowiedzieć w sklepie od jego pracowników. To też jeden z wielu plusów tego miejsca bo prowadzą go ludzie którzy popierają ideę zdrowego odżywiania.
Filozofią sklepu jest szerzenie idei słuchania własnego ciała i dobierania produktów odpowiednio dostosowanych do własnych potrzeb.

Ostatnio dodane w okolicy

Jesteśmy firmą działającą w branży młynarskiej od wielu lat. Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości mąk pszennych (550 oraz 750), żytnich, a także otrąb i mąk specjalnych. Nasze produkty... Czytaj dalej »
w odległości: 27.00 km
Oferuję jajka od kur żywiących się tym co znajdą na podwórku, w zagrodzie i na łące dokarmianych zbożem i resztkami z kuchni. Oferuję gęsi (w całości, żywe lub po uboju) również z hodowli '... Czytaj dalej »
w odległości: 27.43 km

Komentarze