sklep plony4sezony.pl

Dodane przez:

, 13/09/2013

Ostatnia aktualizacja: 13/09/2013

Adres:
ul.Gdańska 2 lok.155
Warszawa, Mazowieckie 01-633
Polska
Telefon: 790356369
Ocena: 
Brak głosów
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
sklep internetowy
dowóz w promieniu
Promień dostarczania: 
15
Javascript is required to view this map.

Opis

Do dynamicznie rozwijającej się gałęzi promocji oraz dystrybucji produktów zdrowych i ekologicznych, dołącza firma „Plony 4 sezony”. To sklep internetowy, który działa na terenie Warszawy i okolic.
„- Dostarczamy do naszych klientów dobrą, ekologiczną, a przede wszystkim zdrową żywność od polskich producentów. Sama wiem, jak trudno w tygodniu znaleźć czas na przemyślane zakupy, dbając o ich jakość, stąd nasza oferta skierowana do ludzi zapracowanych” – opowiada właścicielka Maria Wieczorek.
W ofercie sklepu znajdują się gotowe zestawy produktów zawierające m.in. mięso, nabiał, świeże owoce i warzywa, przetwory, przyprawy i dodatki. Dorzucamy przepisy, które mogą stanowić inspirację do przygotowania posiłków. Asortyment – do czego nawiązuje nazwa firmy – zmienia się wraz z porami roku.
Towar zamówiony poprzez stronę www.plony4sezony.pl na początku tygodnia, dostarczany jest w piątek samochodem chłodnią do klienta. Paczki można także odebrać osobiście na Żoliborzu.
Produkty pochodzą od polskich producentów, często pasjonatów swojej działalności. Każdy z dostawców towaru do „Plony 4 sezony”, jest opisany na stronie internetowej sklepu co gwarantuje znajomość pochodzenia produktów dla klientów.
Założeniem działalności firmy jest promowanie dobrej, ekologicznej i tradycyjnej polskiej żywności oraz ludzi, którzy ją wytwarzają.

Zapraszam na zakupy i do współpracy!

Ostatnio dodane w okolicy

Sklep Skarby Smaku na ul. Potockiej. W ofercie wędliny i sery tradycyjne, warzywa, owoce, mięso ekologiczne, żywność dietetyczna, pierogi oraz inne wyroby garmażeryjne a także ciasta i torty domowe... Czytaj dalej »
w odległości: 0.41 km
Największy wybór produktów ekologicznych w sieci! W naszej ofercie znajdziesz: -Certyfikowaną żywność ekologiczną, w tym świeże warzywa i owoce BIO -Produkty bezglutenowe -Produkty bez laktozy... Czytaj dalej »
w odległości: 1.87 km

Komentarze