ŚLASKI BIFEJ - Producent Makaronów Swojskich oraz Jaj.

Dodane przez:

, 15/05/2013

Ostatnia aktualizacja: 15/05/2013

Adres:
Wiejska
Krosnica, Opolskie 47-180
Polska
Telefon: 604829162
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 4.3 (8 głosów)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
Javascript is required to view this map.

Opis

Chcielibyśmy Państwu zaoferować wyśmienity makaron, wyrabiany według TRADYCYJNEGO, DOMOWEGO przepisu. Do jego produkcji używamy tylko i wyłącznie NATURALNYCH składników, takich jak makaronowa mąka durum, bądź mąka ekologiczna (w zależności od zamówienia). Do tego ZAWSZE ŚWIEŻE jaja z naszego przydomowego kurnika.
Dzięki swojej doskonałej jakości, nasz wyrób już zdobył szerokie grono konsumentów.
NIE dodajemy suszu jajecznego, NIE stosujemy konserwantów, NIE używamy żadnych innych nienaturalnych składników.
Aby to potwierdzić, pragniemy Państwu przybliżyć proces produkcji naszego wyrobu. Tak abyście mieli pewność, że jest to makaron NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI.
Całość odbywa się w naszym zakładzie rzemieślniczym, gdzie na początku przygotowujemy składniki w proporcjach z góry założonych dla danego rodzaju ciasta na makaron.
Następnie, aby wyeliminować wszystkie bakterie - dezynfekujemy jajka. Warto także dodać, że w naszym kurniku, regularnie przeprowadzane są badania w kierunku salmonelli. Dzięki temu mamy pewność że jajka są w stu procentach "bezpieczne".
Kolejny etapem jest ręczne wybijanie jaj. Stosując tę metodę upewniamy się, że każde użyte jajko nie zawiera wewnętrznych niedoskonałości.
W dalszym procesie łączymy wszystkie składniki i ugniatamy ciasto do momentu otrzymania jednolitej konsystencji.
Gotowe ciasto zostaje wyciśnięte przez matryce, które nadają mu pożądany kształt.
Tak przygotowany makaron poddajemy procesowi suszenia, który trwa kilkanaście godzin.
Po kilkunastu godzinach pyszny makaron jest gotowy. Teraz należy go spakować. Czynność tą również wykonujemy ręcznie. Przede wszystkim po to, aby wyeliminować wszystkie niedoskonałości. Tak abyście Państwo otrzymywali makaron
ZAWSZE ŚWIEŻY I DOSKONAŁY .

Zapraszamy do współpracy !

Ostatnio dodane w okolicy

Ekologiczne owoce, warzywa i znacznie więcej. Więcej informacji ze strony www Ekozagrody: "Ekologia to w naszym pojęciu nie tylko inny sposób uprawy roli, ale przede wszystkim nasz sposób na... Czytaj dalej »
w odległości: 9.25 km
Z zawodu jestem muzykiem kompozytorem, gram też na skrzypcach i organach i tym zajmuję się na co dzień, ale zawsze interesowałam się zdrową żywnością. Dlatego jakiś czas temu postanowiłam kupić sobie... Czytaj dalej »
w odległości: 31.74 km

Komentarze