Smak Podlasia sklep internetowy: wędliny, miody i inne!

Dodane przez:

, 12/10/2014

Ostatnia aktualizacja: 12/10/2014

Adres:
warszawska
Białystok, Podlaskie 15-078
Polska
Telefon: 605359815
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 5 (1 głos)
Dostarczamy: 
sklep internetowy
Javascript is required to view this map.

Opis

Smak Podlasia to sklep, zajmujący się sprzedażą regionalnych produktów wędlin, miodów i wielu innych z serca Podlasia.

Naszą pasją i misją jest oferowanie produktów wysokiej jakości, poszukiwanie firm kultywujących tradycyjną, niemasową produkcję, a także stałe zwiększanie świadomości konsumentów na temat tego, co kupują i jedzą.

W dalszym ciągu wiele osób przeglądając sklepowe półki zwraca uwagę jedynie na nazwę i cenę, a te bywają mylnie określone i niejednokrotnie z premedytacja wprowadzają kupującego w błąd.

Pragniemy więc nie tylko dostarczać do Państwa domów produkty godne zaufania, ale także zwrócić Państwa uwagę na świadomy wybór podczas zakupów.

Prowadzimy sprzedaż regionalnych tradycyjnych podlaskich produktów spożywczych na terenie Polski i zagranicy.

Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi lokalnymi producentami z serca Podlasia, którzy szanują wytwarzany produkt oraz dbają o tradycyjny charakter produkcji. W oferowanych produktach nie znajdą Państwo: wzmacniaczy smaku, wypełniaczy, polepszaczy i surowców typu mięso odzyskane mechanicznie. Nasi producenci unikają w produkcji zbędnych dodatków, tworzą wyroby proste o niewielkim stopniu przetworzenia, a jednocześnie niezwykle smakowite i godne zaufania.

Bo dobre jedzenie to nasza pasja!

Ogłoszenia

12/10/2014
Podlaskie/białostocki

Witam posiadamy w swojej ofercie wyjątkowe tradycyjne produkty dostępne tylko w województwie Podlaskim. Są w śród nich niepowtarzalne miody smakowe. Naturalne miody zostały wzbogacone o różne dodatki np.: miód rzepakowy z płatkami dzikiej róży, czy migdały zatopione w miodzie wielokwiatowym. Oprócz miodowych specjałów posiadamy w ofercie wędliny, które produkowane są przez małą lokalną masarnię. Są to specjały produkowane wyłącznie z mięsa z dodatkiem przypraw, bez wzmacniaczy smaku, substancji wypełniających typu białka sojowe, czy dodatków zwiększających ilości wody typu fosforany. Nasz producent kultywuje tradycje wędzenia w naturalny sposób bez aromatów, opryskiwania płynem wędzarniczym. Tylko wędzenie dymem w tradycyjnej wędzarce!!! Stale poszerzamy ofertę naszych specjałów.
Zapraszamy do polubienia naszego fanpage: https://www.facebook.com/smakpodlasia oraz odwiedzin naszego sklepu internetowego: http://www.smakpodlasia.pl. Można nas znaleźć również na allegro: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=37861108
Co tydzień nowe produkty w atrakcyjnych cenach!!!

Ostatnio dodane w okolicy

Dzień Dobry Restauracja Ekologiczna „Jesteś tym, co jesz” -ta stara prawda jest naszą dewizą. Otworzyliśmy restaurację, która oferuje żywność bio - dania wykonane z certyfikowanych surowców... Czytaj dalej »
w odległości: 2.56 km
Gospodarstwo posiada certyfikatem rolnictwa ekologicznego. W ofercie warzywa owoce oraz jajka. Więcej informacji ze strony WWW: „Oferujemy zdrową naturalną, ekologiczną żywność produkowaną bez... Czytaj dalej »
w odległości: 4.45 km

Komentarze