Smak Polskiej Tradycji-Manufaktura domowych wyrobów

Dodane przez:

, 11/05/2015

Ostatnia aktualizacja: 11/05/2015

Adres:
Piłsudskiego 23a
Brwinów, Mazowieckie 05-840
Polska
Telefon: 605-609-507
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 4.4 (8 głosów)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
Javascript is required to view this map.

Opis

Wiedzeni chęcią podtrzymywania tradycji polskiej kuchni, rozpoczęliśmy podróż w przeszłość śladami smaków naszego dzieciństwa. Tak w 2012 roku powstała linia produktów „Smak Polskiej Tradycji”.

Nasze przysmaki wytwarzane w rodzinnych manufakturach, oparte są na tradycyjnych recepturach, udoskonalanych z pokolenia na pokolenie. Dzięki inspiracjom zaczerpniętym z „babcinych” archiwów, powstają także współczesne połączenia wyznaczające nowe kulinarne trendy.

W ofercie produktów sygnowanych marką Smak Polskiej Tradycji znajdziemy m.in. tradycyjne przetwory owocowe i warzywne, syropy do herbaty i kawy, miody, nalewki, kosmetyki naturalne. Smakoszy słodkości ucieszą wyroby cukiernicze, ciasteczka, praliny, tradycyjne domowe wypieki.

W naszych ręcznie wykonywanych produktach ukryliśmy smaki, które wyróżnia jakość, aromat i polska tradycja.

Ostatnio dodane w okolicy

Eko-vita to mała, rodzinna firma z 25-letnią tradycją zajmująca się produkcją dań gotowych, naleśników, krokietów i pierogów. Oferujemy szeroki asortyment produktów smakujących jak wyroby domowe,... Czytaj dalej »
w odległości: 1.25 km
Firma produkuje syropy oraz przetwory owocowe według własnych sprawdzonych receptur. Są one wspaniałym dodatkiem do pieczonego mięsa, sałatek, wypieków jak i dekoracji deserów. Jest możliwość... Czytaj dalej »
w odległości: 4.65 km

Komentarze