SMAKFONIA Pracownia Zdrowej Żywności

Dodane przez:

, 25/03/2013

Ostatnia aktualizacja: 25/03/2013

Adres:
Swinarskiego 13
Poznań, Wielkopolskie 60-194
Polska
Telefon: 61 861 47 22
Ocena: 
Brak głosów
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
sklep internetowy
dowóz w promieniu
Promień dostarczania: 
20
Javascript is required to view this map.

Opis

Smakfonia jest parafrazą symfonii - harmonijnego zespolenia doznań, dźwięków, emocji i barw.

Gotowanie i jedzenie jest dla mnie czymś zjawiskowym. Jest koncertem zmysłów - smaku, węchu, wzroku. To także dźwięki dochodzące z kuchni, to gwar rozmów w trakcie przygotowań, to krzątanina przed podaniem potraw. To rozmowy przy stole w trakcie posiłku i towarzyszące im emocje. To dźwięk sztućców, blask świec i muzyka rozbrzmiewające w tle. To wesoły czas spędzony z rodziną, znajomymi, to zadowolenie biesiadników.

Stworzyłam Smakfonię z miłości do dobrego, zdrowego jedzenia i chęci kontynuowania dawnych rodzinnych tradycji. W dawnych zwyczajach i wspomnieniach odnajduję spokój, ciepło i domową atmosferę, trochę już zagubioną w codziennym zagonionym świecie.

Tradycję kulinarną, z której wyrastamy tworzą zwyczaje naszych rodzin, a także nasze podróże, przyzwyczajenia i pasje. W moich potrawach przybliżę Wam różne smaki i aromaty, które są wspomnieniem z mojego dzieciństwa, a także te, które poznałam w czasie swoich podróży.

W mojej Pracowni znajdziecie smaki kuchni polskiej, śródziemnomorskiej, anglosaskiej i francuskiej. Wybrałam dla Was dania tradycyjne i bardzo lubiane. Choć pozornie proste, by były dobre wymagają wiele czasu i pracy.

Zapraszam zatem do Smakfonii – do mojej kuchni, w której wszystko robimy sami z wysokiej jakości produktów pochodzących z ekologicznych gospodarstw. Stosujemy tradycyjne przepisy i receptury, bo są one podstawą zdrowego żywienia.

Mam nadzieję, że zjecie z radością i smakiem to co z pasją i oddaniem dla Was przygotujemy.

Smakfonia zaprasza gościnnie i ciepło.

znajdziecie Nas również:na www.wiemcojem.pl ( Poznań i okolice)

Ostatnio dodane w okolicy

Ryby świeże, ryby mrożone, ryby wędzone, przetwory rybne, sałatki rybne, konserwy rybne. Czytaj dalej »
w odległości: 3.50 km
W ofercie wędliny produkowane tradycyjnymi metodami, więcej informacji ze strony www: O NAS Firma nasza należy do nielicznych Rzeźnictw polskich, ze starymi tradycjami rodzinnymi, aktualnie... Czytaj dalej »
w odległości: 4.34 km

Komentarze