Smakosz Bar Restauracyjny

Dodane przez:

, 19/09/2016

Ostatnia aktualizacja: 19/09/2016

Adres:
Bogdanowo, Wielkopolskie 64-600
Polska
Telefon: 61 29 63 988
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 5 (2 głosy)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
Javascript is required to view this map.

Opis

Jesteśmy firmą rodzinną, działającą w branży gastronomicznej od 1995 roku.

Od samego początku naszej działalności serwujemy dania kuchni polskiej i regionalnej, przygotowane według tradycyjnych receptur. Nasze dania przygotowujemy wyłącznie ze świeżych produktów, które kupujemy od lokalnych, małych producentów i gospodarstw. Do przygotowania dań, stosujemy tylko przyprawy naturalne, zioła oraz świeże warzywa. Powracamy do smaków dzieciństwa i staramy się, aby nasze dania zachowały tradycyjny smak prawdziwego, domowego jedzenia.

Specjalnością lokalu jest danie regionalne - "wielkopolska czernina" i "plyndze ziemniaczane z dodatkiem ukwaszonej prawdziwej wiejskiej śmietany". W naszej karcie znajdziecie Państwo również wiele innych dań regionalnych.

W naszym menu znajdą Państwa dania przygotowywane z wieprzowiny puławskiej oraz kurczaka zagrodowego.

Z myślą o Państwa zdrowiu kontynuujemy starą tradycyjną metodę pieczenia domowego chleba na naturalnym zakwasie. Ciasto wyrabiane ręcznie z mąk wyłącznie ekologicznych z certyfikatem. Używamy mąki pszennej, żytniej i orkiszowej. Wysokie walory zdrowotne chleba ze względu na bio mąki są unikatem w regionie. Wiedzę o pieczeniu chleba posiadamy z domu rodzinnego.

Jakość, naturalność i tradycyjny smak naszych dań została doceniona przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego za co otrzymaliśmy Certyfikat Dziedzictwa Kulinarnego Wielkopolska.

Ostatnio dodane w okolicy

Gościniec oferuje potrawy kuchni tradycyjnej w oparciu o produkty lokalne. W przetwórni do nabycia soki, syropy, powidła oraz dżemy. Więcej ze strony www: "GOŚCINIEC: Gryszczeniówka to przytulne... Czytaj dalej »
w odległości: 5.52 km
Tłocznia soków owocowych. W ofercie naturalne soki nieklarowane, bez dodatku wody, cukru i konserwantów. Więcej informacji ze strony www gospodarstwa: "O NAS Nasza Firma mieści się 27 km od... Czytaj dalej »
w odległości: 6.05 km

Komentarze