Soki naturalne Lubsad

Dodane przez:

, 24/10/2012

Ostatnia aktualizacja: 26/10/2012

Adres:
ul.Gałczyńskiego31
Kraśnik, Lubelskie 23-210
Polska
Telefon: 661656304
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 3.3 (4 głosy)
Dostarczamy: 
wysyłka na żądanie
dowóz w promieniu
Promień dostarczania: 
100
Javascript is required to view this map.

Opis

Mamy przyjemność zaoferować Państwu gamę naturalnych soków wyciskanych z jabłek zerwanych w sadzach naszych członków.Szczegóły pod nr 661656304
Sok otrzymywany jest poprzez tłoczenie w nowoczesnej technologii na linii produkcyjnej - przez sprasowanie owoców, dzięki czemu zachowuje wysoki poziom bioaktywności, pozostaje w nim całe bogactwo witamin i składników odżywczych zawartych w jabłkach. Jest to produkt w 100% naturalny . Przy produkcji wykorzystujemy tylko w pełni dojrzałe owoce najwyższej jakości - nie dodajemy wody, cukru, sztucznych konserwantów czy barwników. Soki poddawane są jedynie łagodnej pasteryzacji, dzięki czemu przez długi okres zachowują one świeżość i cenne składniki odżywcze.
Soki wyciskamy bezpośrednio z całych owoców, co za tym idzie ich smak zależy od odmiany i dojrzałości owoców użytych do produkcji. Oprócz soków jabłkowych w ofercie posiadamy też soki z dodatkiem owoców miękkich (malin, wiśni, czarnej porzeczki, truskawki ,gruszki).
Ofertę można zobaczyć na stronie firmy Lubsad www.lubsad.pl
Kupując soki na naszej stronie:
• masz pewność, że są ŚWIEŻE – wyciskamy je na bieżąco i sprzedajemy bezpośrednio do klientów
• nie musisz dźwigać ciężkich zakupów – przy zamówieniu 3 soków dostawa na terenie Lublina Stalowej Woli Sandomierza Rzeszowa jest BEZPŁATNA. Na terenie całej Polski koszt dostawy wynosi 20zł za każdą paczkę z max 6 sokami 5litrowymi
• chronisz środowisko – soki pakowane są w ekologiczne torby, a karton może być wykorzystywany wielokrotnie.
Więcej informacji pod nr. tel.661656304
Pozdrawiam zapraszam,
Bogusław.

Ostatnio dodane w okolicy

W ofercie gospodarstwa rybackiego karp, amur, tołpyga, sum europejski, szczupak, sandacz, lin a także jesiotr. Tradycja hodowli ryb w stawach na Antoniówce sięga czasów XIX wieku. Więcej informacji... Czytaj dalej »
w odległości: 21.61 km
Pyszny nabiał: masło, śmietany, twarogi - wszystko wyrabiane w zgodzie z dawnymi zasadami sztuki mleczarskiej i zachowaniem norm obowiązujących aktualnie. Od roku 2000 OSM w Bychawie rozpoczęła... Czytaj dalej »
w odległości: 25.95 km

Komentarze