SOSTA

Dodane przez:

, 2/08/2016

Ostatnia aktualizacja: 2/08/2016

Adres:
Powstańców 35
Racibórz, Śląskie 44-282
Polska
Telefon: 666882137
Ocena: 
Brak głosów
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
sklep internetowy
Javascript is required to view this map.

Opis

Olej jest podstawowym składnikiem niemalże wszystkich kuchni świata, często jednak zapominamy, że nawet najbardziej elementarne produkty również powinny być najlepszej jakości. Nasze oleje tłoczone są metodą "na zimno", co oznacza, że temperatura podczas wydobywania oleju z nasion nie przekracza 40 st C. Współpracujemy z producentami wysokiej jakości produktów rolnych. Do produkcji nie używamy żadnych środków chemicznych, konserwantów czy dodatków, które miałyby polepszyć smak, zapach, wygląd czy też wydłużyć trwałość produktu. Naszym celem jest wytwarzanie najwyższej jakości olejów naturalnych, które nie są poddawane obróbce chemicznej czyli rafinacji, dzięki czemu zachowują wszystkie swoje dobroczynne właściwości. Nie są także filtrowane, a ich oczyszczanie polega na samodzielnym osiadaniu zawiesiny bio-cząstek (sedymentacji). Nasz wysiłek znajduje odzwierciedlenie w pozytywnych komentarzach szerokiej grupy klientów, oraz otrzymanych nagrodach i wyróżnieniach. Aktywnie uczestniczymy w wydarzeniach związanych z branżą, jesteśmy na bieżąco z zapotrzebowaniem rynku, regularnie bierzemy udział w targach zdrowej żywności. Dążymy do uzyskania certyfikatów i wyróżnień dających jasny sygnał o wyjątkowości naszych produktów. Dokładamy wszelkich starań, aby poszerzyć naszą ofertę o dodatkowe produkty, pozostając w obszarze zdrowego odżywiania. W chwili obecnej produkujemy następujące oleje: rzepakowy, lniany, z ostropestu, z czarnuszki, konopi i pestek dyni. Olej lniany jest naszym oczkiem w głowie, ponieważ chcemy zmienić podejście klientów do jego używania "z konieczności dla zdrowia" na "dla przyjemności i zdrowia". Jak dotychczas z dobrym wynikiem. A ulubionym jest z pestek dyni, gdyż tłoczony jest z austriackiej pestki, co nadaje mu wyjątkowy smak, tak różny od powszechnie dostępnych na rynku.
W ostatnim czasie nasza oferta wzbogaciła się o oleje w standardzie BIO, do których należą: olej rzepakowy BIO, olej lniany BIO, olej z ostropestu BIO, olej z czarnuszki BIO, olej konopny BIO oraz olej kokosowy BIO. Dzięki ciągłości produkcji, w małych partiach, zapewniamy świeże i wysokiej jakości produkty. Od momentu wytłoczenia olej przechowywany jest w optymalnych warunkach, bez dostępu światła. Ciemna butelka dodatkowo zabezpiecza zawartość. Nasza tłocznia mieści się w Czernicy w województwie śląskim.

Ostatnio dodane w okolicy

Gospodarstwo oferuje połowy karpia, na miejscu gastronomia, dodatkowo jazdy konne (nauka, ujeżdżalnia, teren) i pokoje do wynajęcia, więcej informacji ze strony www: "GOSPODARSTWO W PSTRĄŻNEJ... Czytaj dalej »
w odległości: 2.31 km
EKONATURA Naturalna przyjemność i zdrowie Sklep Ekonatura oferuje bardzo szeroki asortyment produktów naturalnych, bez środków konserwujących i innych „ulepszaczy” dodawanych do żywności... Czytaj dalej »
w odległości: 10.27 km

Komentarze