Stara Szkoła w Ubliku - gospodarstwo ekoagroturystyczne

Dodane przez:

, 26/01/2018

Ostatnia aktualizacja: 27/01/2018

Adres:
Ublik 5
Orzysz, Warmińsko-Mazurskie 12-250
Polska
Telefon: 601 804 644
Ocena: 
Brak głosów
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
dowóz w promieniu
Promień dostarczania: 
30
Javascript is required to view this map.

Opis

Gospodarstwo ekologiczne i agroturystyczne założone w 2007 roku we wsi Ublik na Mazurach. Certyfikat ekologiczny nieprzerwanie od 2007 roku. W uprawach gryka, owies, żyto, ziemniaki, warzywa i trawy dla zwierząt. W hodowli konie zimnokrwiste, kozy, kury zielononóżki, pszczoły. Prace polowe głównie wykonywane z pomocą koni.
Gospodarstwo mieści się w budynkach po starej poniemieckiej szkole wiejskiej wpisanej do rejestru zabytków. Dla gości oferujemy pokoje z łazienkami, świetlicę z kominkiem i fortepianem. Podajemy śniadania. Pomoc w gospodarstwie mile widziana.
Organizujemy m.in. pokazy i naukę dojenia, wytwarzania sera, koszenia kosą ręczną, pracy z końmi.
W ciągu roku na sprzedaż oferujemy:
ziemniaki Irga, mleko kozie, sery dojrzewające i serki kozie, jajka od zielononóżek, koguty, miód.
Od 2017 r. nasze przetwory sprzedajemy w ramach Rolniczego Handlu Detalicznego, nasz Weterynaryjny Numer Identyfikacyjny: 28163503

Ogłoszenia

1/02/2018
Warmińsko-Mazurskie/piski

Mam do sprzedania ziemniaki Irga wyhodowane w naszym gospodarstwie ekologicznym z certyfikatem Bioekspert. Przy uprawie nie zastosowano żadnej chemii. Stonka była zbierana ręcznie. Sadzenie, obredlanie, zbiór przy użyciu koni i narzędzi konnych. Obecnie przechowywane w kamiennej piwnicy - podczas przechowywania nie stosujemy chemii. Ziemniaki wyselekcjonowane ręcznie bez widocznych uszkodzeń. Nie czernieją po ugotowaniu. Uniwersalne zastosowanie w kuchni.
Cena 3.50 za kg. Możliwa regularna dostawa w Giżycku i Orzyszu.
Proszę dzwonić pod nr tel. 601 804 644 lub pisać wojtek.cieslukowski@gmail.com
Pozdrawiam, Wojtek Cieślukowski, Stara Szkoła w Ubliku.

Ostatnio dodane w okolicy

Zakład oferuje sękacze sporządzane według starej receptury z 1905 roku na bazie naturalnych składników najwyższej jakości. Zakupów można dokonać poprzez sklep internetowy. Dostępne są sękacze o... Czytaj dalej »
w odległości: 17.88 km
W ofercie świeże ryby z mazurskich jezior. Na miejscu sklep rybny oraz smażalnia gdzie można zamówic gotowe potrawy. Dodatkowo istnieje mozliwość samodzielnych połowów. Gospodarstwo oferuje również... Czytaj dalej »
w odległości: 23.53 km

Komentarze