Stawy Krobielowice

Dodane przez:

, 26/07/2011

Ostatnia aktualizacja: 6/09/2011

Adres:
Kąty Wrocławskie, Dolnośląskie 55-080
Polska
Telefon: 609 582 463, 46 857 98 03
Ocena: 
Brak głosów
Javascript is required to view this map.

Opis

"Nasze gospodarstwo oferuje też możliwość amatorskiego połowu ryb. Na stawie o powierzchni prawie dwóch hektarów zgromadziliśmy kilkanaście gatunków ryb słodkowodnych: karpie, amury, liny, karasie, płocie, tołpygi oraz drapieżniki jak szczupak, okoń i sum. Staw jest bardzo atrakcyjnie położony, otaczające go drzewa pozwalają odpocząć w cieniu przy upalnej pogodzie, podczas gdy przeciwległy brzeg oferuje możliwość zażywania kąpieli słonecznych. Teren łowiska służy wypoczynkowi i gillowaniu w gronie rodziny lub znajomych, można też zabrać czworonogi. Wracając do ryb, radzimy solidnie przygotować się sprzętowo ponieważ karpie dochodzą do 20 kilogramów, a sumy i amury do 15 kg. Ze względu na duże zagęszczenie ryb nie zezwalamy na spinningowanie, drapieżniki można łowić metodą ""na żywca"". "

Ostatnio dodane w okolicy

W ofercie gospodarstwa jabłka oraz naturalny sok jabłkowy. Sok tłoczony jest na zimno, bez dodatku cukru wody i konserwantów. Zakupów można dokonać poprzez sklep internetowy. Więcej informacji ze... Czytaj dalej »
w odległości: 11.65 km
Oferta: Nasza firma jest firmą rodzinną a wiedza w niej przekazywana z pokolenia na pokolenie. Możecie Państwo u nas zakupić owoce prosto z naszej plantacji. Jesteśmy firmą lokalną, chcemy by... Czytaj dalej »
w odległości: 12.63 km

Komentarze