Stobno - gospodarstwo rybackie

Dodane przez:

, 12/12/2011

Ostatnia aktualizacja: 12/12/2011

Adres:
Stobno
Trzcianka, Wielkopolskie 64-980
Polska
Telefon: (067) 216-31-11, 607-664-208
Ocena: 
Brak głosów
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
Javascript is required to view this map.

Opis

Gospodarstwo rybackie w Stobnie oferuje świeże ryby karpie, pstrągi, jesiotry, tołpygi oraz sumy. Do dyspozycji gości, teren rekreacyjny, łowisko oraz smażalnia serwująca świeże, smażone i wędzone ryby pochodzące z własnej produkcji. Więcej informacji ze strony www:

"Gospodarstwo Rybackie w Stobnie

Gospodarstwo Adama Szarka powstało w 1990 roku i znajduje się ono 10km od Piły w województwie wielkopolskim. Zagospodarowana powierzchnia to ponad 40ha terenów z czego około 25ha stanowią stawy hodowlane. Pozostała część to pola i łąki oraz część rekreacyjna oddana do dyspozycji odwiedzających nas gości. Główny profil produkcji ryb żywych to: karp królewski, amur, tołpyga, sum, jesiotr, pstrąg. Oprócz ryb konsumpcyjnych okresowo prowadzimy sprzedaż materiału zarybieniowego tj.: karp, lin, boleń, jaź, karaś, amur, tołpyga.

Przy pomocy Funduszy Europejskich w 2004 roku powstał duży magazyn pasz, w roku 2006 w pełni wyposażona patroszarnia ryb, zaś w połowie 2010 roku zakończyliśmy budowę nowoczesnego budynku z magazynami oraz sprzedażą ryb żywych, patroszonych i wędzonych. Dzięki ciągłemu rozwojowi oraz staraniom o jak najwyższą jakość spełniamy normy jakości HACCP, a w 2005r. Adam Szarek otrzymał tytuł Wielkopolskiego Rolnika Roku. Niezmiennie od kilku lat nasz karp otrzymuje Certyfikaty Najwyższej Jakości.

Na terenie Gospodarstwa przez cały rok prowadzimy sprzedaż ryb konsumpcyjnych – żywych oraz patroszonych.
W okresie od maja do września zapraszamy na łowiska specjalne oraz do smażalni. Smażalnia oferuje Państwu zawsze świeże, smażone i wędzone ryby pochodzące z własnej produkcji Gospodarstwa. Wszystko to w bezpośrednim obcowaniu z niczym niezakłóconą przyrodą.

KONTAKT
Adres:
Gospodarstwo Rybackie Stobno
Adam Szarek
64-980 Trzcianka
Telefon:
tel (067) 216-31-11
tel kom. 607-664-208."

Ostatnio dodane w okolicy

Smakownia to mała manufaktura chleba i innych wypieków. Proponujemy zdrowe chleby bez chemii z naszej domowej piekarni i ciasta osobiście przez nas robione. Chleby, które pieczemy to m.in. *... Czytaj dalej »
w odległości: 22.68 km
Jak to się zaczęło? ​ Nie trudno zgadnąć, że od problemów zdrowotnych, a szczególnie żołądkowych. Zainteresowanie różnymi modnymi i mniej modnymi dietami doprowadziło mnie do medycyny św.... Czytaj dalej »
w odległości: 23.48 km

Komentarze