"Strawy i Napitki" - sklep

Dodane przez:

, 9/10/2011

Ostatnia aktualizacja: 9/10/2011

Adres:
ul. Garbarska 3
Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie 05-825
Polska
Telefon: 511 946 731
Ocena: 
Brak głosów
Javascript is required to view this map.

Opis

Sklep z z produktami kuchni tradycyjnej, przygotowanymi "bez konserwantów i przemysłowych dodatków, według tradycyjnych polskich receptur". Więcej ze strony www:

"Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie pochodzą wyłącznie od sprawdzonych producentów. Te niewielkie rodzinne firmy wytwarzają swoje produkty w oparciu o oryginalne, tradycyjne receptury bez dodatków przemysłowych i konserwantów. Wszyscy nasi dostawcy przestrzegają rygorystycznie wymaganych prawem warunków regulujących produkcje żywności. Niektórzy z nich posiadają odpowiednie certyfikaty uprawniające do eksportu żywności do krajów Unii Europejskiej.

Realizujemy także zamówienia na imprezy okolicznościowe."

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 10-19
sobota: 9-14

Ostatnio dodane w okolicy

Wiedzeni chęcią podtrzymywania tradycji polskiej kuchni, rozpoczęliśmy podróż w przeszłość śladami smaków naszego dzieciństwa. Tak w 2012 roku powstała linia produktów „Smak Polskiej Tradycji”.... Czytaj dalej »
w odległości: 7.44 km
Eko-vita to mała, rodzinna firma z 25-letnią tradycją zajmująca się produkcją dań gotowych, naleśników, krokietów i pierogów. Oferujemy szeroki asortyment produktów smakujących jak wyroby domowe,... Czytaj dalej »
w odległości: 8.05 km

Komentarze