O nas

 

LokalnaZywnosc.pl to prywatna inicjatywa dwóch sympatycznych chłopaków, Sebastiana i Michała (więcej o nas poniżej), którzy zapragnęli ułatwić Wam łatwiejszy  dostęp do lokalnego (czyt. świeżego, smacznego, prawdziwego) jedzenia.

W tym celu podjęliśmy współpracę z Pawłem (równie sympatycznym magikiem internetu), postaraliśmy się jeszcze żebyście nas zauważyli, no i właśnie tak do nas trafiliście. Wszystko co widzicie na stronie i na naszym profilu facebook-owym to nasza własna kreacja, nie stoi za nami żadna firma. Wszystkie, obecnie oferowane przez nas funkcjonalności są i pozostaną darmowe. Zapraszamy do współpracy, zainteresowanych prosimy o kontakt.

Nasza misja: ŁĄCZYMY DOSTAWCÓW I KONSUMENTÓW LOKALNEJ ŻYWNOŚCI

Producentom i dostawcom lokalnej żywności proponujemy, zupełnie bezpłatnie:

Konsumentom proponujemy, również bezpłatnie:

Więcej o nas

Sebastian Kmiecik - współtwórca serwisu - z wykształcenia chemik i bioinformatyk, z powołania poszukiwacz i zwolennik tradycyjnych metod zdrowego trybu życia, leczenia i żywienia (o czym nieco więcej na czarnarzepa.pl).
Michał Koliński - współtwórca serwisu - chemik, bioinformatyk, docenia lokalne, wartościowe i smaczne jedzenie.
Paweł Witkowski - informatyk, matematyk, a jakby tego było mało jeszcze jogin w wolnym czasie. Wykonawca  serwisu od strony informatycznej jako inTOOLS Paweł Witkowski