Pytania

Odpowiedzi na często zadawane pytania

  • Czy mogę założyć wizytówkę działalności gospodarczej, której nie jestem właścicielem?

Odpowiedź lokalnazywnosc.pl:

Zachęcamy do promocji (zakładania wizytówek) swoich ulubionych dostawców lokalnej żywności, którzy prowadzą działalność gospodarczą.
Wizytówkę może założyć nie tylko właściciel działalności gospodarczej ale też i każda inna osoba, która dokonała rejestracji w serwisie (użytkownik).

Wpis ten obejmuje następujące informacje:

1. Nazwę działalności
2. Dane kontaktowe (adres i telefon)
3. Opis działalności (np. opis oferowanego towaru etc.), kategoria działalności/ typ towaru (np. gastronomia, nabiał, warzywa, owoce)
4. Przedział cenowy
5. Możliwość dostawy (na miejscu/ wysyłka)
6. Zdjęcia (własne, zgodne z licencją właściciela zdjęcia, opublikowane za zgodą właściciela)

Nie należy publikować danych osobowych osób prywatnych. Osoby nie będące właścicielami działalności gospodarczej, nie powinny zakładać wizytówek jeżeli w nazwie działalności występuje imię i nazwisko właściciela (wymóg ze względu na szczególną troskę o ochronę danych osobowych i zgodność z prawem).

 

  • Znalazł(a/e)m w serwisie wizytówkę promującą moje gospodarstwo założoną przez innego użytkownika, jak mogę zmienić jej treść i dodać aktualne informacje?

​Odpowiedź lokalnazywnosc.pl:

Właściciel działalności opisywanej na wizytówce ma możliwość zmiany jej treści. W tym celu należy stworzyć konto użytkownika w serwisie lokalnazywnosc.pl  a następnie poinformować Nas o chęci zmiany treści wizytówki - kontakt do Nas. Po otrzymaniu takiej informacji i zweryfikowaniu danych kontaktowych, przypiszemy wizytówkę do stworzonego przez Właściciela konta użytkownika. Umożliwi to dowolną modyfikację treści własnej wizytówki.