Szczęśliwa Kurka - hodowla wolnowybiegowa

Dodane przez:

, 30/06/2016

Ostatnia aktualizacja: 30/06/2016

Adres:
Żelków Kolonia, Mazowieckie 08-110
Polska
Telefon: 603 711 825
Ocena: 
Brak głosów
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
dowóz w promieniu
Promień dostarczania: 
100
Javascript is required to view this map.

Opis

Gospodarstwo Rolne „Szczęśliwa Kurka” to domostwo pełne miłości do zwierząt oraz harmonii współistnienia z nimi. To miejsce równowagi między pracą a przyjaźnią, miejsce gdzie człowiek i zwierzę po prostu się dopełniają. Każdy może zajrzeć do nas na www.szczesliwakurka.pl , „odwiedzić” poprzez zdjęcia i filmiki pracujące kurki i na własne oczy się przekonać, czemu gospodarstwo jest szczęśliwe. Można też do nas napisać: szczesliwakurka.pl @gmail.com lub zadzwonić +48 603 711 825.

Tradycja jajeczna rozpoczęła się już w latach 70 – tych, a prekursorem jej była babcia Domicela, Pierwsza Dama naszej wsi. Z czasem gospodarstwo przekształciło się w hodowlę wolno wybiegową, gdzie kurki rasy zielononóżka oraz messa biegają po dworze od samego świtu, aż po ściętą noc. Nasze ptaki są żywione tym co najlepsze – pszenicą, otrębami, pszenżytem, kukurydzą, ale również warzywami i świeżo ścinaną zielonką, do której mamy nieograniczony dostęp z końskiego wybiegu. Przez cały rok zapewniamy dostęp kurom do warzywniaka, aby nadać jajom słonecznej barwy i wspaniałego smaku.

Nasze jaja przede wszystkim sprzedajemy w warszawskich kooperatywach spożywczych, miejskich bazarach oraz stałym grupowym zakupowym , które są najlepszym dowodem tego, iż warto kupić nasz produkt. Gospodarstwo rozwija się dzięki idei, jaką wdrożyliśmy w jego życie, ale również dzięki powracającym klientom – z czego jesteśmy niezmiernie dumni!

Ostatnio dodane w okolicy

Gospodarstwo ekologiczne, 45ha nastawione na produkcję mięsną. Posiadamy w hodowli 1. nioski zielonnóżki, oferujemy jaja ekologiczne ,kury utrzymywane są na zielonych wybiegach 30m2 na kurę (... Czytaj dalej »
w odległości: 1.51 km
Piekarnia z tradycjami, pieczywo z mąki pochodzącej z małych lokalnych młynów, wg starych receptur, bez polepszaczy i konserwantów. Więcej informacji o piekarni od Europejskiej Sieci Regionalnego... Czytaj dalej »
w odległości: 6.64 km

Komentarze