Targ Pietruszkowy

Dodane przez:

, 8/09/2014

Ostatnia aktualizacja: 8/09/2014

Adres:
pl. Niepodległości
Kraków, Małopolskie
Polska
Telefon: 12 396 39 49
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 3.5 (6 głosów)
Javascript is required to view this map.

Opis

Targ Pietruszkowy odbywa się co sobota na pl. Niepodległości w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Co tydzień do Krakowa przyjeżdża kilkudziesięciu ekologicznych i tradycyjnych rolników i drobnych przetwórców z Małopolski, którzy bezpośrednio sprzedają swoje płody rolne i produkty na targu. Do kupienia m.in. wędliny, sery kozie, owcze i krowie, nabiał, jajka, tłoczone oleje, soki, ryby (świeże i wędzone) brzoskwinie, borówki, jeżyny, maliny, mini-kiwi, dynie, cukinie i kwiaty cukinii, czosnek, jarmuż oraz wiele, wiele innych warzyw i owoców z okolicznych gospodarstw ekologicznych i tradycyjnych. Zapraszamy co sobota w godz. 8-13 na pl. Niepodległości, koło KS Korona w Krakowie.

Ostatnio dodane w okolicy

Rzeżucha Towary Zdrowe to sklep ze zdrową żywnością usytuowany w Podgórzu. Oferujemy szeroki wybór produktów ekologicznych. Proponujemy ekologiczne warzywa i owoce, nabiał, miody, oleje, naturalne... Czytaj dalej »
w odległości: 0.49 km
Proponujemy produkty ekologiczne, certyfikowane: żywność pochodzącą z ekologicznych upraw, przetwory bez chemii, świeże warzywa i owoce od lokalnych rolników, jajka od kur z wolnego wybiegu.... Czytaj dalej »
w odległości: 0.72 km

Komentarze