Tawerna Orłowska

Dodane przez:

, 16/10/2011

Ostatnia aktualizacja: 16/10/2011

Adres:
ul Orłowska 3
Gdynia, Pomorskie 81-522
Polska
Telefon: 58 622 22 20
Ocena: 
Brak głosów
Javascript is required to view this map.

Opis

Tawerna przyrządza świeże ryby prosto z okolicznej przystani rybaków, w ofercie również ryby wędzone. Więcej ze strony www:

"Nasza Tawerna to wyjątkowo położone miejsce nad samym morzem. Budynek ma 2 kondygnacje. Przytulny bar na dole i utrzymaną w marynistycznym klimacie salę restauracyjną u góry. Z naszego dużego tarasu , delektując się różnorodną kuchnią , możemy z jednej strony podziwiać malowniczy Klif , a z drugiej Molo istniejące od 1934 roku i Scenę Letnią Teatru Miejskiego imienia Witolda Gąbrowicza w Gdyni .W tej wyjątkowej scenerii w okresie letnim odbywają się przedstawienia teatralne. Obok restauracji u ujścia rzeki Kaczej mieści się niewielka Przystań Rybaków. To właśnie z tego miejsca prosto z sieci, na nasze stoły trafiają świeżo złowione turboty, dorsze , flądry, śledzie i łososie, które przygotowujemy dla Państwa według życzenia. Oferujemy również ryby prosto z wędzarni."

Godziny otwarcia:
11:00-23:00 (Poza sezonem)
10:00-24:00 (Lipiec-Sierpień)

Ostatnio dodane w okolicy

Jesteśmy producentem pieczywa prozdrowotnego z długą tradycją w dziedzinie wyrobów piekarskich sprzyjających zdrowiu. Nasze wypieki cechuje prostota, najwyższa jakość, a nasze wypieki nie są niczym... Czytaj dalej »
w odległości: 4.78 km
Ser Lanselot to pierwszy sklep z polskimi serami farmerskimi. Krzywy Domek Sopot ul Haffnera 6 Czytaj dalej »
w odległości: 4.84 km

Komentarze