Tłocznia soków Wiatrowy Sad

Dodane przez:

, 23/08/2012

Ostatnia aktualizacja: 23/08/2012

Adres:
Kałęczew 14, Łódzkie 95-061
Polska
Telefon: 668476135
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 2.8 (5 głosów)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
dowóz w promieniu
Javascript is required to view this map.

Opis

Jesteśmy firmą rodzinną, która od niedawna rozpoczęła tłoczenie naturalnych soków.
Soki z Wiatrowego Sadu produkowane są głównie z owoców z własnego gospodarstwa sadowniczego, położonego w pobliżu Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich w dolinie rzeki Mrogi w gminie Dmosin.
Gospodarstwo, objęte jest programem Integrowanej Produkcji Owoców (IPO), wykorzystującym w sposób zrównoważony postęp techniczny i biologiczny w uprawie, ochronie roślin i nawożeniu oraz zwracającym szczególną uwagę na ochronę środowiska i zdrowie ludzi, będący pod kontrolą Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa.
Proces technologiczny, podczas, którego owoce są tłoczone i poddawane procesowi pasteryzacji, pozwala na uzyskanie naturalnie mętnego soku, które zachowuje świeży smak i aromat owoców do 14 dni po otwarciu, dzięki opakowaniu Bag In Box. Specjalny zawór worka Bag In Box pozwala na wielokrotne dozowanie soku bez dostępu powietrza do wewnątrz, zabezpieczając go przed zepsuciem.
Produkowane przez nas soki są tłoczone z całych owoców; są bez konserwantów, wody oraz dodatku cukrów; zawierą tylko naturalnie występujące cukry w owocach - co jest potwierdzane kontrolnymi badaniami prowadzonymi przez instytucje do tego uprawnione.
Soki w ten sposób pozyskane, bardzo skutecznie wspomagają ogólną odporność i oczyszczają organizm z toksyn i cholesterolu. Polecane są osobą odchudzającym się.
Są skarbnicą witamin i gwarancją zdrowia na długie lata.
Niesamowity smak oraz doskonałą jakość potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia jakie zostały przyznane sokom z Wiatrowego Sadu m.in. sok jabłkowy został wpisany na Listę Produktów Tradycyjnych prowadzoną przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi dnia 15.02.2011r jako sok jabłkowy z Kałęczewa, Wiatrowy Sad otrzymał również nagrodę Marszałka Województwa Łódzkiego za zajęcia II miejsca w kategorii: Producent Dobrej Żywności – Łódzkie 2011

Ostatnio dodane w okolicy

Soki owocowe Vero, tłoczone są z jabłek deserowych w połączeniu z maliną, porzeczką czerwoną i czarną ( z własnych upraw) oraz aronią i wiśnią. Pomysł tłoczenia soków ze zdrowych, świeżych owoców... Czytaj dalej »
w odległości: 4.61 km
Serdecznie witamy w świecie zdrowych przekąsek! Pasja do zdrowego i naturalnego odżywiania doprowadziła nas do pomysłu rozwoju innowacyjnej, łagodnej metody produkcji przekąsek z suszonych owoców i... Czytaj dalej »
w odległości: 5.45 km

Komentarze