U Adasia i Marysi - gospodarstwo agroturystyczne

Dodane przez:

, 21/11/2011

Ostatnia aktualizacja: 23/11/2011

Adres:
Dębogóry 23
Wielki Klincz , Pomorskie 83-423
Polska
Telefon: 58 686 16 98, 668 034 30
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 3.3 (20 głosów)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
Javascript is required to view this map.

Opis

W ofercie zdrowa i ekologiczna żywność na bazie własnych produktów. Gospodarstwo poleca biały ser własnej produkcji, chleb z własnego wypieku, kaczkę z jabłkami, a na deser "kaszubskie ruchanki". Więcej informacji ze strony www:

"Agroturystyka Kaszuby - wczasy na wsi - gospodarstwo agroturystyczne w miejscowości Dębogóry na Kaszubach, województwo pomorskie zaprasza Państwa na wczasy na Kaszubach w otoczeniu czystych jezior i malowniczych lasów. Zapewniamy zdrowe i ekologiczne jedzenie własnej produkcji. Nasza oferta jest całoroczna i kierujemy ją zarówno do indywidualnych turystów jak i grup zorganizowanych.
Oferujemy noclegi - pokoje 2,3,4 osobowe (łącznie 15 miejsc), dostęp do samodzielnej i w pełni wyposażonej nowoczesnej kuchni, łazienki do wyłącznej dyspozycji gości, salon gościnny z TV, ogród wypoczynkowy. Nasze kwatery są oddalone 100 m od jeziora.

Jednym z argumentów przemawiającym za tym aby odwiedzić nasze gospodarstwo agroturystyczne na kaszubach jest zdrowa i ekologiczna żywność którą zapewniamy tutaj na miejscu. Podstawowe produkty wykorzystywane do serwowanych przez nas potraw pochodzą z naszego gospodarstwa więc mogą być Państwo pewni że są w pełni zdrowe i ekologiczne. Ulubione przez naszych gości produkty i potrawy to biały ser własnej produkcji, chleb z własnego wypieku, kaczka z jabłkami, a na deser "kaszubskie ruchanki"!

KONTAKT
Maria i Adam Jaszewscy,
Dębogóry 23,
83-423 Wielki Klincz,
tel. 58 686 16 98,
kom. 668 034 307."

Ostatnio dodane w okolicy

Nazywam się Ryszard Barzowski. Od dwudziestu lat z powodzeniem zajmuję się uprawą ogórków. Zacząłem od zasiania 1 ara, co roku systematycznie powiększając areał. Obecnie moja uprawa zajmuje... Czytaj dalej »
w odległości: 6.98 km
Dom gościnny oferuje wyżywienie na bazie produktów z okolicznych upraw, w ofercie wędzone ryby z okolicznych jezior, kiszone ogórki i domowy chleb. Więcej informacji ze strony www gospodarstwa: "... Czytaj dalej »
w odległości: 10.50 km

Komentarze