U Dajany - gospodarstwo agroturystyczne

Dodane przez:

, 8/11/2011

Ostatnia aktualizacja: 8/11/2011

Adres:
Jastrzębia 284
Jastrzębia, Małopolskie 33-191
Polska
Telefon: 48 14 651 22 29
Ocena: 
Brak głosów
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
Javascript is required to view this map.

Opis

Gospodarstwo oferuje wyżywienie w oparciu o dania kuchni staropolskiej z wiejskich produktów idealnie czystych ekologicznie, więcej informacji ze strony www gospodarstwa:

"O NAS
Nasze gospodarstwo znajduje się w jednej z najpiękniejszych gnim województwa małopolskiego, na terenie Ciężkowicko-Rożnowskiego Parku Krajobrazowego. Nasz dom to nie tylko nocleg, ale przede wszystkim pobyt z dala od zgiełku i najlepsza kuchnia, oparta o ekologiczne, naturalne składniki. Pobyt w naszym gospodarswie to gwarancja świetnej zabawy, udanego wypoczynku i naładowania akumlatorów na długi okres czasu.

KUCHNIA
Pobyt w naszym gospodarstwie to nie tylko możliwość noclegu, wypoczynku, ale i możliwość nauki gotowania i pieczenia wg staropolskich orginalnych receptur. Gospodyni - Pani Danuta jest laureatką wielu wyróżnień na targach Zdrowej - Ekologicznej żywności. Wiele innych gospodyń prowadzących gospodarstwa agro- i eko-turystyczne z wiedzy i doświadczenia Pani Dantury czerpie inspiracje do swoich przepisów kulinarnych.

Podczas pobytu w naszym gospodarswie na wszystkich amatorów zdrowej żywności czekają m.in:
- Wypiek chleba od momentu zarabiania zaczynu po wypiek na kapuścianych liściach w piecu.
- Kiszenie kapusty, ogórków
- Przygotowanie herbaty na ziołach z własnej uprawy.
- Przygotowanie najsmaczniejszych dań kuchni staropolskiej z wiejskich produktów idealnie czystych ekologicznie.

Czy wiesz że...
Okolice wsi Jastrzębia słyną z najsmaczniejszej, tradycyjnej polskiej żywności. To właśnie kuchnia naszego gospodarstwa przyciąga wielu gości nie tylko z Polski ale różnych stron Europy."

Ostatnio dodane w okolicy

Gospodarstwo posiada certyfikatem rolnictwa ekologicznego. W ofercie ostropest plamisty ,łuska gryczana, słoma owsiana, orkisz, dzika róża, łuska orkiszowa, lawenda lekarska oraz siano ekologiczne.... Czytaj dalej »
w odległości: 20.54 km
Konfiturka Zdrowe Delikatesy to miejsce które powstało z troski. Z troski o zdrowie i bezpieczeństwo osób najbliżej nas – społeczności Tarnowa. Najszerszy wybór zdrowej żywności w mieście, fachowe... Czytaj dalej »
w odległości: 24.66 km

Komentarze