uMUZYKAlnione kurki

Dodane przez:

, 12/10/2016

Ostatnia aktualizacja: 12/10/2016

Adres:
Leśna 2
Ciasna, Śląskie 42-793
Polska
Telefon: 501563391
Ocena: 
Brak głosów
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
dowóz w promieniu
Promień dostarczania: 
60
Javascript is required to view this map.

Opis

Z zawodu jestem muzykiem kompozytorem, gram też na skrzypcach i organach i tym zajmuję się na co dzień, ale zawsze interesowałam się zdrową żywnością. Dlatego jakiś czas temu postanowiłam kupić sobie kurki w ilości 200 sztuk - ani dużo ani mało :) Mają wolny wybieg, sama przygotowuje dla nich paszę ze zbóż, zielonek, warzyw i owoców.

Proponuję jajeczka w cenie 60-80 gr w zależności od rozmiaru, ale nie tylko! :)

Od niedawna robię z tych jajeczek MAKARON ;) Domowy, tradycyjny z samych jajek i mąki. Szczególnie polecam MAKARON z mąki ŻYTNIEJ, która zawiera mniej glutenu niż pszenna. Wychodzą pyszne nitki do zupy. Choć do spaghetti jednak jakoś lepiej pasuje mi pszenny... Cena na 250 g - 5 zł.
Mieszkam w Ciasnej, na pograniczu woj. Opolskiego i Śląskiego. Co jakiś czas mogłabym podjechać do Częstochowy, Opola lub innej miejscowości ze świeżutkim makaronem i jajeczkami.

PS: ciekawe, czy ktoś widział jak kury reagują na śpiew oraz na granie na skrzypcach :D

Ostatnio dodane w okolicy

Rodzinna firma zajmująca się produkcją przetworów z lokalnych warzyw, wg tradycyjnych receptur, bez użycia: konserwantów, barwników, polepszaczy smaku i zapachu. Sztandarowym produktem jest kapusta... Czytaj dalej »
w odległości: 25.16 km
Ekologiczne owoce, warzywa i znacznie więcej. Więcej informacji ze strony www Ekozagrody: "Ekologia to w naszym pojęciu nie tylko inny sposób uprawy roli, ale przede wszystkim nasz sposób na... Czytaj dalej »
w odległości: 29.67 km

Komentarze