Vita-Smak - kwaszone ogórki i kapusta

Dodane przez:

, 18/11/2011

Ostatnia aktualizacja: 18/11/2011

Adres:
Śliwno 11
Choroszcz, Podlaskie 16-070
Polska
Telefon: 85 71-71-107
Ocena: 
Brak głosów
Javascript is required to view this map.

Opis

Vita-Smak produkuje kiszone ogórki i kapustę pochodzące z własnego gospodarstwa rolnego znajdującego się na terenie otuliny Narwiańskiego Parku Narodowego. Ogórki kiszone Narwiańskie zostały wpisane na Listę Produktów Tradycyjnych. Więcej ze strony www:

"VITA-SMAK to firma działająca w województwie podlaskim, w gminie Choroszcz. Zajmuje się produkcją i przetwórstwem warzyw, głównie kapusty i ogórków, pochodzących z własnego gospodarstwa rolnego. Nasze wyroby występują na rynku pod handlową nazwą kapusta kwaszona i ogórki kwaszone NARWIAŃSKIE.
Kwaszenie kapusty i ogórków to wielopokoleniowa tradycja przekazywana z ojca na syna.. Dzięki tradycyjnym technologiom, nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością i niepowtarzalnymi walorami smakowymi. Duże znaczenie w uzyskaniu kapusty i ogórków kwaszonych o wysokiej jakości ma surowiec.
Do produkcji wykorzystujemy surowiec pochodzący z własnych upraw, które znajdują się w czystym ekologicznie regionie jakim jest Otulina Narwiańskiego Parku Narodowego. Dzięki starannemu doborowi odmian, które idealnie nadają się do kwaszenia uzyskujemy produkty, które od wielu lat cieszą się uznaniem klientów zarówno w kraju jak i za granicą.
Ogórki kwaszone NARWIAŃSKIE, dnia 7 września 2005 r., zostały wpisane na Listę Produktów Tradycyjnych prowadzoną przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi."

Ostatnio dodane w okolicy

Kozie specjały z wiejskiej zagrody to małe gospodarstwo rolne oferujące nabiał wytworzony tylko i wyłącznie z mleka koziego z własnego stada. Wraz z mężem działamy w branży gastronomicznej ponad... Czytaj dalej »
w odległości: 15.08 km
Dzień Dobry Restauracja Ekologiczna „Jesteś tym, co jesz” -ta stara prawda jest naszą dewizą. Otworzyliśmy restaurację, która oferuje żywność bio - dania wykonane z certyfikowanych surowców... Czytaj dalej »
w odległości: 21.39 km

Komentarze