Vitalia - kwaszone ogórki i kapusta

Dodane przez:

, 12/12/2011

Ostatnia aktualizacja: 12/12/2011

Adres:
ul. Kościuszki 140
Siemiatycze, Podlaskie 17-300
Polska
Telefon: 85 655 65 54, 600 395 854
Ocena: 
Brak głosów
Javascript is required to view this map.

Opis

Produkcja i sprzedaż kapusty i ogórków kwaszonych oraz w okresie letnim ogórków małosolnych. Surowiec tylko od zaufanych, lokalnych rolników z jednego z najczystszych rejonów Polski. Ogórki są produkowane wyłącznie w beczkach z dodatkiem naturalnych przypraw. Więcej ze strony www:

"Firma Vitalia s.c. powstała jako firma rodzinna i działa od 2005 roku. Przedmiotem naszej działalności jest produkcja i sprzedaż kapusty i ogórków kwaszonych oraz w okresie letnim ogórków małosolnych. W naszych działaniach zmierzamy do tego, aby Vitalia kojarzyła się tylko z wysoką jakością i cieszyła się zaufaniem zarówno naszych dostawców jak i odbiorców.

Priorytetowym zadaniem w naszej działalności jest ścisła współpraca z okolicznymi producentami rolnymi. Dbamy o odpowiednie nasadzenie plantacji kapusty i ogórków dofinansowując zakup materiału siewnego. Naszymi dostawcami są tylko najbardziej zaufani rolnicy, którzy są w stanie wyprodukować warzywa ekologiczne wysokiej jakości, gdyż to przekłada się bezpośrednio na jakość naszych wyrobów. Nasza baza surowcowa jest zlokalizowana w jednym z najczystszych regionów Polski - "Podlaski Przełom Bugu".

Nasza Oferta:
Kapusta kwaszona – produkujemy głównie kapustę kwaszoną typu surówkowego, czyli lekko ukwaszoną. Kapusta jest szatkowana na nowoczesnej szatkownicy wprost do higienicznych pojemników. Po kilku dniach jest gotowa do pakowania. Nie posiadamy w ogóle silosów. Możemy też produkować kapustę kwaszoną mocno ukwaszoną ale tylko pod konkretne zamówienia. Taka kapusta jest wykorzystywana np. do produkcji bigosu, bułeczek z kapustą, pierogów.
Opakowania:
worek PA/PE 1kg
wiaderko 1kg
wiaderko 3kg
wiaderko 5kg
wiaderko 10kg
inne na życzenie

Ogórki kwaszone – produkujemy ogórki tylko i wyłącznie w beczkach z dodatkiem naturalnych przypraw. Taki ogórek ma nieporównywalnie lepszy smak i chrupkość niż ogórek z silosu. Nasze ogórki smakują jak domowe a wg niektórych klientów nawet lepiej.
Opakowania:
worek PA/PE 0,4 kg
wiaderko 0,5 kg
wiaderko 2 kg
wiaderko 3,5 kg
wiaderko 7 kg
inne na życzenie"

Ostatnio dodane w okolicy

Dziadek Bogdan zawsze patrzył w przyszłość. Ponad 70 lat temu założył w Klimczycach gospodarstwo, a w latach sześćdziesiątych posadził na nadbużańskich ziemiach swój pierwszy sad jabłoniowy. Pasję do... Czytaj dalej »
w odległości: 8.30 km
Dwór Zaścianek to wyjątkowe miejsce, w którym Goście szybko zapominają o troskach codziennego życia. Gospodarze dworu kultywując staropolski zwyczaj „Gość w dom, Bóg w dom”, dokładają wszelkich... Czytaj dalej »
w odległości: 21.54 km

Komentarze