warszawa.wiemcojem.pl

Dodane przez:

, 25/07/2013

Ostatnia aktualizacja: 25/07/2013

Adres:
Warszawa, Mazowieckie
Polska
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 3 (2 głosy)
Dostarczamy: 
dowóz w promieniu
Promień dostarczania: 
50
Javascript is required to view this map.

Opis

Portal warszawa.wiemcojem.pl to internetowy targ lokalnej żywności. Naszym celem jest, by pyszna, lokalna żywność była łatwo dostępna dla wszystkich, a jej producenci otrzymywali godną zapłatę za swoją pracę. Tworzymy i udostępniamy Wam wygodne rozwiązania, które ułatwią bezpośrednie kontakty sprzedających i kupujących, umożliwiają zawieranie bezpiecznych transakcji i szybki transport świeżej, pełnowartościowej żywności prosto do domu.

Za pomocą internetowego targu warszawa.wiemcojem.pl możesz złożyć zamówienie u konkretnego rolnika lub lokalnego producenta żywności. My odbierzemy Twoje zakupy z gospodarstwa i dostarczymy do Twojego domu lub biura w ciągu mniej niż 15 godzin! Dzięki temu wiesz, że zamówione przez Ciebie pomidory jeszcze tego samego dnia rano rosły na krzaczku i zostały dostarczone w sposób ekologiczny, bez długotrwałego przechowywania w chłodniach, ani pokonywania setek kilometrów z wielkoobszarowych plantacji.

Do współpracy zapraszamy także lokalnych producentów żywności, tradycyjne, rodzinne gospodarstwa rolnicze, mleczarnie, piekarnie i masarnie (zarówno z certyfikatami ekologicznymi, jak i bez). Oferujemy pełne wsparcie i regularny odbiór produktów bezpośrednio z Waszego gospodarstwa lub firmy.

Zależy nam na tym, by dostarczanie pysznej, świeżej, lokalnej żywności dawało także okazję do popularyzowania wiedzy na temat zrównoważonej zdrowej diety, naturalnych sposobów uprawy roślin i hodowli zwierząt oraz tradycyjnych, mazowieckich sposobów przetwarzania żywności. Chcemy rozmawiać o tym, jak sposoby uprawy, hodowli, produkcji i decyzje konsumenckie wpływają na nasze otoczenie i nasze zdrowie.
Do zobaczenia na warszawa.wiemcojem.pl :)

Ostatnio dodane w okolicy

Sklep FarmAndGo.pl oferuje produkty od rolników i lokalnych producentów. Zawsze świeże i zdrowe produkty najwyższej jakości z dostawą do domu. Stale poszerzamy naszą ofertę o nowe produkty i nowych... Czytaj dalej »
w odległości: 0.01 km
Dzień dobry. Chciałbym zaprosić Państwa do współpracy. Organizujemy targ dla producentów żywności z regionu Mazowsza na Placu Defilad w Warszawie. Mimo, że jest to nowa inicjatywa spodziewamy się... Czytaj dalej »
w odległości: 0.31 km

Komentarze