Warzywny_hektarek

Dodane przez:

, 16/07/2018

Ostatnia aktualizacja: 18/07/2018

Adres:
Lipnica Murowana, Małopolskie 32-724
Polska
Telefon: 532111979
Ocena: 
Brak głosów
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
dowóz w promieniu
Promień dostarczania: 
50
Javascript is required to view this map.

Opis

Warzywny_hektarek to nasze mikro-gospodarstwo, na którym sezonowo uprawiamy warzywa. Uprawy wykonujemy metodą bio-intensywną, na biologicznie aktywnej glebie zasilanej mączkami skalnymi oraz mikroelementami z glonów morskich. Pozwala nam to uzyskać warzywa bogate w wartości odżywcze, silne i zdrowe, dlatego nie mamy potrzeby stosowania oprysków, ani nasion GMO. Wierzymy, że każdy powinien mieć dostęp do zdrowej żywności uprawianej systemem, który może łatwo zrozumieć i na którym może polegać. Dążymy do tego, aby nasze gospodarstwo było samowystarczalne i miało jak najmniejszy wpływ na otaczającą nas przyrodę. Stosujemy zasady permakultury, aby pielęgnować naszą glebę i poprawiać jej właściwości, jednocześnie zapewniając naszym klientom jak najlepsze doświadczenia smakowe z uzyskanych z niej warzyw.

– Grow better not bigger –

Ogłoszenia

16/07/2018
Małopolskie/krakowski

Szukasz świeżych warzyw, bez nawozów i od zaufanego rolnika?
Jestem młodym rolnikiem i od kilku lat z pasją uprawiam zdrowe warzywa. Nie stosuję żadnych sztucznych nawozów, oprysków ani chemii, aby zapewnić moim warzywom maksymalną ilość witamin i składników mineralnych.
Oferuję cotygodniową lub dwutygodniową paczkę w której znajduje się od 6 do 10 sezonowych warzyw. Dostawa w promieniu 50 km lub odbiór osobisty z domu rolnika. Na zdjęciach przykładową paczka.
Cena: 40-60 zł w zależności od dostępnych w danym tygodniu warzyw.
Koszt dostawy 10 zł
Osoby, które wolą samodzielnie uzbierać sobie warzyw lub zapoznać się z metodami ich uprawy, zapraszam do mnie na pole.
Kontakt 532111979 lub email: warzywny.hektarek@gmail.com

Facebook funpage : www.facebook.com/Warzywny_hektarek-173122496833462/

Ostatnio dodane w okolicy

Gospodarstwo ogrodnicze z szeroką ofertą: zakupu pstrąga (świeżego, smażonego i wędzonego), możliwością wędkowania, zakupu owoców i soku tłoczonego na terenie gospodarstwa (niepasteryzowanego, bez... Czytaj dalej »
w odległości: 12.13 km
Kamionna Przetwórstwo Owocowo-Warzywne Grzegorz Mucha Jesteśmy producentem certyfikowanej żywności ekologicznej. Soki owocowe, syropy owocowe, kompoty to nasza specjalność. Wszystkie produkty... Czytaj dalej »
w odległości: 12.56 km

Komentarze