Wczasy zdrowotne - VILLA CARPATIA

Dodane przez:

, 4/11/2011

Ostatnia aktualizacja: 6/11/2011

Adres:
Białobrzeska 69
Żołynia, Podkarpackie 37-110
Polska
Telefon: 17 710 00 05, 535 185 105 (205)
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 4.4 (29 głosów)
Javascript is required to view this map.

Opis

Zapraszamy Państwa na wakacje odchudzające oraz na wypoczynek połączony z regeneracją sił witalnych organizmu i poprawą zdrowia. Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej wskazana jest dla wszystkich, którzy chcą pokonać dolegliwości, choroby, zmęczenie, brak energii, uzyskać odmłodzenie organizmu oraz sprawność i zdrowie!

Nasz Ośrodek znajduje się w Żołyni, która usytuowana jest w środkowej części województwa podkarpackiego. Miejscowość Żołynia leży w połowie trasy Łańcut-Leżajsk, w odległości 13 km od Łańcuta i 16 km od Leżajska. Do Rzeszowa, miasta wojewódzkiego jest 35 km. Okolice Villa Carpatia mogą poszczycić się pięknem krajobrazów, ciszą, spokojem, czystym powietrzem, obecnością lasów i zbiorników wodnych. Największy z nich to zalew Rajszula w odległości 200 m od ośrodka. A jesienią okoliczne lasy obfitują w grzyby.

Villa Carpatia to nowo wybudowany obiekt.
Do Państwa dyspozycji oddajemy:
sala gimnastyczna
sprzęt fitness i siłowy (bieżnia, orbitrek, rowery, atlas)
grota solna
sauna sucha
łaźnia parowa z aromaterapią
barek herbaciany przy kominku
gabinet lekarski i masażu
jadalnia i sala gimnastyczna są klimatyzowane
biblioteczka
oratorium

Proponujemy Państwu dwie diety, prowadzone wg zaleceń dr Ewy Dąbrowskiej:
1. Post warzywno-owocowy polecamy szczególnie, jako bardzo efektywny sposób oczyszczania oraz odmładzania organizmu, a także leczenia chorób cywilizacyjnych, powodowanych niezdrowym trybem życia i odżywianiem.
2. Dieta makrobiotyczna. Polega na spożywaniu zdrowych, niskokalorycznych pokarmów, które są prawidłowo łączone.

Posiłki w naszej kuchni przygotowywane są bezpośrednio przed podaniem.
Sezonowe warzywa i owocowe pochodzą od lokalnych dostawców. Są zawsze świeże i smaczne.

Nad naszymi kuracjuszami czuwa wykwalifikowana kadra: kucharz, lekarz, dietetyk, pielęgniarka, fizjoterapeuta, masażysta.
Nasz zespół dba o to, by skorzystali Państwo z jak największej ilości zajęć. Dla poprawienia zdrowia, kondycji i samopoczucia odbywają się spacery, wyjazdy rowerowe oraz nordic walking – sprzęt wypożyczamy bezpłatnie.

Ćwiczenia prowadzone są na świeżym powietrzu oraz w sali gimnastycznej, a wsparcie zapewnia wykwalifikowany personel służący pomocą. Istnieje możliwość wyjazdów na kryte baseny do Łańcuta i Leżajska. Dla osób lubiących zwiedzać organizujemy wyjazdy i wycieczki kilkugodzinne lub całodniowe do wybranych miejsc.

Wczasy zdrowotne z dietą warzywno owocową dr Ewy Dąbrowskiej to:

regeneracja sił witalnych
oczyszczanie organizmu z toksyn i złogów
utrata zbędnych kilogramów
odmładzanie organizmu
leczenie chorób i dolegliwości
znaczna poprawa samopoczucia
praktyczna wiedza na temat zdrowego żywienia
początek zdrowego stylu życia

Ostatnio dodane w okolicy

ANMAR – Wypiek chleba na drewnie Wypiek chleba na drewnie mgr Anna Surmacz-Kałamarz działa od 2000 roku. Źródła mówiące o tradycji ludowej chleba sanacyjnego pieczonego na... Czytaj dalej »
w odległości: 10.65 km
W ofercie firmy szeroka gama wyrobów wędliniarskich produkowanych metodami tradycyjnymi. Więcej informacji ze strony www: "Zakład Uboju i Przerobu Mięsa należący do Jana Fołty z Markowej to... Czytaj dalej »
w odległości: 15.74 km

Komentarze