Wędzarnia Kaliska

Dodane przez:

, 10/12/2013

Ostatnia aktualizacja: 10/12/2013

Adres:
Stawiszyńska 97
Kalisz, Wielkopolskie 62-800
Polska
Telefon: 602-504-608
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 3.9 (9 głosów)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
sklep internetowy
Javascript is required to view this map.

Opis

Tradycje myśliwskie w naszej rodzinie spowodowały, że od najmłodszych lat mieliśmy styczność z mięsem dzikim. Z upływem lat, mięso z leśnych zwierząt zaczęło znikać ze stołów.
Zastanawialiśmy się co jest tego przyczyną. Przecież jest to najzdrowsze mięso jakie można jeść. Nie posiada hormonów stresu wytwarzanych przez zwierzęta rzeźne, zje to co pozbiera w lesie, a ciągły ruch zwierzyny powoduje, że jest to mięso chude, „wybiegane” – jak nawykliśmy w kręgach rodzinnych mówić i zawiera niską zawartość cholesterolu. Postanowiliśmy więc zmobilizować się i spróbować ponownie wprowadzić dzikie mięso na Wasze stoły.
Jak już się zdążyło okazać, naszymi wyrobami z chęcią zajadają się nie tylko dorośli ale też Ci najmłodsi smakosze!

Nasze wędliny nie są sztucznie konserwowane. Niemożliwe?
A jednak zachowują świeżość bez dodawania powtarzających się literek E i glutaminianów, bo są przygotowywane jak za dawnych czasów. Zachowują świeżość i nie psują się jedynie dzięki soli znajdującej się w zalewach i najstarszego ze wszystkich istniejących sposobów konserwacji – nie psują się dzięki wędzeniu w naturalnym dymie z palonego drewna!

Dzięki temu z czystym sumieniem nasza rodzina oddaje w wasze ręce wędliny nie zawierającej grama sztucznej chemii!
Mamy nadzieję, że zasmakują Państwu tak bardzo jak nam.

W SKLEPIE NA MIEJSCU POSIADAMY W OFERCIE CIEPŁE WĘDZONE RYBY - KAŻDY CZWARTEK I PIĄTEK OD GODZINY 13.00

OTWARTE
WT-PT 9.00-17.00
SOB 8.00-14.00

Ostatnio dodane w okolicy

Wyciskarnia soków owocowych z bogatymi tradycjami - soki rekomendowane przez SlowFood Polska. Więcej ze strony www: "Tradycja wyciskania soków w naszej rodzinie sięga końca XIX wieku. Już wtedy... Czytaj dalej »
w odległości: 6.36 km
Gospodarstwo ogrodnicze oferujące świeże warzywa z pod osłon foliowych(ogórki) itp. Produkujemy warzywa z najwyższą starannością aby wydobyć prawdziwy smak przypominający się z młodości. Zamówienia... Czytaj dalej »
w odległości: 9.43 km

Komentarze