Wega24.pl - Ekologiczne Gospodarstwo Rolne

Dodane przez:

, 20/09/2011

Ostatnia aktualizacja: 21/09/2011

Adres:
Raciborska 1
Gliwice, Śląskie 44 100
Polska
Telefon: 32 232 02 21
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 3.7 (33 głosy)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
sklep internetowy
dowóz w promieniu
Promień dostarczania: 
25
Javascript is required to view this map.

Opis

"Od Rolnika do Klienta bez pośrednika" EKOLOGICZNE GOSPODARSTWO ROLNE
Rodzinne gospodarstwo ogrodnicze położone w miejscowości Sieroty gmina Wielowieś. Powiat Gliwice Pow. całkowita 2,4 ha Pow. uprawna 1,4 ha Uprawa od 1987 r. warzywa gruntowe i owoce miękkie. Od 1989 r. uprawa pod osłonami . Od początku produkcji gospodarstwo nastawione było na produkcję metodami naturalnymi z ograniczeniem nawozów mineralnych i środków ochrony roślin.

Od roku 2001 gospodarstwo całkowicie zrezygnowało z w/w środków. Od tego momentu stosujemy w uprawie wyłącznie metody ekologiczne oraz metody upraw współrzędnej. Uprawy współrzędne wymagają znacznie większego doświadczenia i nakładu pracy niż uprawy metodami tradycyjnymi.

Sukces w uprawie współrzędnej zależy od spełnienia kilku ważnych warunków. Decydujące znaczenie ma odpowiedni dobór gatunków roślin. Jak wiemy wśród wybranych gatunków roślin panuje wzajemna miłość do siebie, dzięki czemu pomagają sobie i chronią się przed szkodnikami i chorobami. Umiejętnie dobrane sąsiedztwo , przyczynia się do zauważalnego zwiększenia plonów i wzmocnienia roślin. Zdecydowanie poprawia się jakość i smak warzyw i owoców.
Pasjonujemy się tym co robimy, kochamy nasze warzywa i one na pewno kochają nas. Miłość swoją okazują w swoim niepowtarzalnym smaku.

Zapraszamy Wszystkich do odwiedzenia nas i naszych plonów. Na miejscu można zobaczyć z bliska uprawy, zebrać warzywka i je kupić. Organizujemy również wykłady i porady dla wszystkich kto chce prowadzić tradycyjny ogród ekologiczny i używać eko sposoby na szkodniki i choroby.

Wszystkie nasze warzywa można zamówić przez internet na stronie naszego sklepu www.wega24.pl . Warzywa i owoce dowozimy bezpośrednio do klienta. Nasze gospodarstwo zostało uznane za najlepsze ekologiczne gospodarstwo rolne na Śląsku 2011 w konkursie organizowanym przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Pozdrawiamy

Ostatnio dodane w okolicy

EKONATURA Naturalna przyjemność i zdrowie Sklep Ekonatura oferuje bardzo szeroki asortyment produktów naturalnych, bez środków konserwujących i innych „ulepszaczy” dodawanych do żywności... Czytaj dalej »
w odległości: 0.09 km
Ekologia dzisiaj to nie tylko aktualna moda. To przede wszystkim sposób myślenia, który w codziennych wyborach uwzględnia dobro przyrody i przyszłych pokoleń. Podejmowanie ekologicznych działań ma... Czytaj dalej »
w odległości: 0.09 km

Komentarze