Wielka 4 Farmer's Market

Dodane przez:

, 4/08/2015

Ostatnia aktualizacja: 4/08/2015

Adres:
Plac Defilad
Warszawa, Mazowieckie
Polska
Telefon: 530 719 526
Ocena: 
Brak głosów
Javascript is required to view this map.

Opis

Dzień dobry.
Chciałbym zaprosić Państwa do współpracy. Organizujemy targ dla producentów żywności z regionu Mazowsza na Placu Defilad w Warszawie. Mimo, że jest to nowa inicjatywa spodziewamy się dużego zainteresowania klientów. Dogodne położenie w samym centrum Warszawy i doskonałe skomunikowanie miejsca to nasze główne atuty. Oferujemy doskonałe warunki dla wystawców, a w zamian oczekujemy ciekawej oferty towarowej. Szczegóły naszej oferty można znaleźć na stronie wielka4.com.pl. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny 530 719 526 lub mailowy cezary.krolak.wielka4@o2.pl Pierwszy targ odbędzie się w piątek 21 sierpnia 2015r.
Serdecznie pozdrawiam
Cezary Królak

Ostatnio dodane w okolicy

Produkcja aktykułów wegańskich i wegetariańskich, słodzonych ksylitolem. Produkty na bazie certyfikowanych mąk bezglutenowych. Bez koncentratów. - chałwa sezamowa, orzechowa i słonecznikowa -... Czytaj dalej »
w odległości: 0.11 km
Sklep FarmAndGo.pl oferuje produkty od rolników i lokalnych producentów. Zawsze świeże i zdrowe produkty najwyższej jakości z dostawą do domu. Stale poszerzamy naszą ofertę o nowe produkty i nowych... Czytaj dalej »
w odległości: 0.30 km

Komentarze