Wilkówka - gospodarstwo agroturystyczne

Dodane przez:

, 28/12/2011

Ostatnia aktualizacja: 28/12/2011

Adres:
Składziste 25
Łabowa, Małopolskie 33-336
Polska
Telefon: 18 471 12 37, 695 172 849
Ocena: 
Brak głosów
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
Javascript is required to view this map.

Opis

Wilkówka oferuje wyżywienie w oparciu o własne produkty. Gospodyni poleca miód, soki owocowe, przetwory z grzybów, jagód leśnych, przetwory z warzyw z własnego gospodarstwa. W sadzie świeże owoce: czereśnie, wiśnie, jabłka, gruszki, maliny, jagody i wiele innych. Możliwość zakupu produktów w gospodarstwie. Więcej informacji ze strony www:

"Gospodarstwo położone nad górskim potokiem, w sąsiedztwie lasu. W domu gospodarzy, na oddzielnym piętrze, są 3 pokoje: 2 dwuosobowe i trzyosobowy z oddzielną łazienką i wyposażoną kuchnią. W ogrodzie altana – miejsce na grill, śpiew i dobrą zabawę oraz miejsce na ognisko. W obrębie gospodarstwa znajduje się domek z tarasem dla gości z dwoma pomieszczeniami mieszkalnymi dla 5 osób z łazienką i wc. W domku jest lodówka i telewizor oraz oddzielna dla domku, wyposażona, kuchnia w domu gospodarzy. Na zamówienie gospodyni przygotuje posiłki. Można również przygotowywać posiłki we własnym zakresie zakupując produkty w gospodarstwie. Gospodyni poleca miód, soki owocowe, przetwory z grzybów, jagód leśnych, przetwory z warzyw z własnego gospodarstwa. W sadzie świeże owoce: czereśnie, wiśnie, jabłka, gruszki, maliny, jagody i wiele innych. Gospodarze organizują ogniska, wycieczki turystyczne piesze i samochodem, natomiast w okresie zimowym kuligi. Możliwość porozumiewania się z domownikami również w języku angielskim i rosyjskim.

KONTAKT
Stanisława Wilk
wieś Składziste nr 25
33-336 Łabowa
tel: 18 471 12 37
tel: 695 172 849."

Ostatnio dodane w okolicy

Pasieka z tradycjami, położona w unikalnym środowisku lasów szpilkowych, w górach. Więcej ze strony www: "Pasieka "BARĆ" w Kamiannej: - tradycją sięga do przepowiedni z przed wieków, która mówi... Czytaj dalej »
w odległości: 2.67 km
Gospodarstwo oferuje wyżywienie w oparciu o własne oraz lokalne produkty ekologiczne. Na miejscu dostępne są między innymi ziemniaki, marchew, kapusta, pietruszka, pomidory, ogórki, mleko, masło,... Czytaj dalej »
w odległości: 12.14 km

Komentarze