Winnica Wieczorków

Dodane przez:

, 3/11/2011

Ostatnia aktualizacja: 3/11/2011

Adres:
Borek 56
Gniewoszów, Mazowieckie 26-920
Polska
Telefon: 798 837 577 , 505 28 27 28
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 3.5 (2 głosy)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
sklep internetowy
Javascript is required to view this map.

Opis

Winnica Wieczorków oferuje wina, artykuły do ich produkcji oraz różne odmiany winorośli. Oprócz win w gospodarstwie wytwarzane są naturalne soki owocowe, tłoczone na zimno, bez konserwantów i cukru.

Więcej informacji o winnicy od Europejskiej Sieci Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego:

"Winnica Wieczorków została założona w 2005 r. we wsi Borek, w niedalekiej odległości od pozostałości klasztoru w Opactwie.
W naszej winnicy posiadamy salę do degustacji, gdzie goście mogą spróbować win. Uprawiamy odmiany przerobowe do produkcji wysokiej jakości wina (Riesling, Gewurztraminer, Hibernal, Seyval Blanc, Rondo, Regent) oraz deserowe o dużych i smacznych owocach. Wina z Winnicy Wieczorków
dostały Laur Marszałka Województwa Mazowieckiego w 2008 r. za najlepszy produkt żywnościowy w kategorii napoje. Zostały również docenione
na Konwentach Polskich Winiarzy. Oprócz win w gospodarstwie wytwarzany jest naturalny, zdrowy sok jabłkowy, gruszkowy oraz wiśniowo-jabłkowy. Zdrowy, ponieważ składa się tylko z wyciśniętych owoców."

Informacje ze strony www:

"SOKI:
W chwili obecnej produkujemy sok jabłkowy oraz jabłkowo-gruszkowy. Są to soki z różnych odmian jabłek i nie są to tzw. spady, tylko jabłka jakościowe. Produkowane soki w naszym gospodarstwie są w 100% naturalne, do soku nie dodajemy wody, cukru ani konserwantów. Soki są tłoczone na zimno i poddane lekkiej pasteryzacji. Soki nie są poddane klarowaniu ani filtracji, dzięki temu pozostają naturalnie mętne. Pakowane są bag in box (tzw. worek z kranikiem w kartonie) pojemności 3l i 5l. Zaletą tego opakowania jest to, że po otwarciu zawartość worka nie styka się z powietrzem, ponieważ wylewany jest przez specjalny zawór dozujący, który uniemożliwia dostanie się powietrza do wnętrza opakowania. Ten unikalny system chroni więc zawartość napoczętego już opakowania przed zepsuciem i sprawia, że długo zachowuje świeżość, wygląd i walory smakowe. Po otwarciu taki sok zachowuje swoje właściwości przez 14 dni.

Nasze soki są idealne dla dzieci oraz wszystkich którzy dbają o zdrowie i maja dosyć sklepowych soków pełnych chemii.

Soki na terenie Warszawy i okolic dostarczamy osobiście, w dalsze miejsca wysyłamy kurierem.

Można je również kupić na miejscu w naszej winnicy, oraz w sklepie „KARAFKA” ul. Piastowa 3a w Otwocku.
Zamówienia pod nr tel. 798 837 577 oraz 508 132 700

Zachęcamy do zakupu. Naprawdę warto.
Ola i Paweł Wieczorkowie"

Ostatnio dodane w okolicy

Ekomydło Biopowidło to miejsce, które powstało z myślą o wszystkich zainteresowanych zdrowym stylem życia, a także tych, dla których nie jest obojętny los naszej planety, Matki Ziemi*. Ekomydło... Czytaj dalej »
w odległości: 14.85 km
Tradycyjna przetwórnia owoców i warzyw (wg tradycyjnych receptur i metod produkcji), surowiec od lokalnych rolników. Więcej ze strony www: " Do czego dążymy? Głównym zadaniem, jakie sobie... Czytaj dalej »
w odległości: 15.26 km

Komentarze