winoiser - zrób własny ser lub alkohol

Dodane przez:

, 29/10/2014

Ostatnia aktualizacja: 29/10/2014

Adres:
Os. Rzeka
Tylmanowa, Małopolskie 34-451
Polska
Telefon: 733794342
Ocena: 
Brak głosów
Dostarczamy: 
wysyłka na żądanie
sklep internetowy
Javascript is required to view this map.

Opis

Zestawienie sera i wina stanowi wyjątkowo prosty przepis na spędzenie miłego wieczoru w gronie przyjaciół czy bliskich. Przygotowanie do wina deski serów nie jest wcale czasochłonne, nie wymaga wielu godzin spędzonych w kuchni i wystarczy jeśli podamy do nich bagietkę lub świeże owoce. Prawdziwe, wartościowe jedzenie często wzbudza wiele skojarzeń, wspomnień i marzeń. Nie zdajemy sobie sprawy, że do wytworzenia pysznego domowego sera nie potrzebujemy profesjonalnego sprzętu. Do powstania większości miękkich serów lub napojów mlecznych wystarczy kilka godzin, niewiele produktów i narzędzi które mamy w kuchni. Eksperymentując z rodzajami mleka, czasem dojrzewania i temperaturą można osiągnąć zaskakujące rezultaty. Podobnie w przypadku wina i miodów. Wyrób wina nie jest skomplikowanym procesem. Każdy może samodzielnie przygotować dobrej jakości trunek. Najtrudniejsze zazwyczaj jest tu „oczekiwanie” na efekt. Chciałbyś mieć w swojej spiżarni kilka butelek miodu pitnego lub wina domowego, stworzonego według twojej własnej receptury? Nasza strona jest właśnie dla Ciebie.

Ostatnio dodane w okolicy

Gospodarstwo zapewnia wyżywienie w oparciu o własne produkty mięso, nabiał, warzywa i owoce. W ofercie wyśmienite ciasta, dobra swojska kuchnia, chleb pieczony w tradycyjnym piecu oraz własny wyrób... Czytaj dalej »
w odległości: 2.59 km
Sklep i pijalnia ekologicznej tłoczni naturalnych soków owocowych (tłoczonych na zimno, ze świeżych owoców) na trasie przelotowej Nowy Sącz - Szczawnica. Więcej ze strony www: "Przedstawiamy... Czytaj dalej »
w odległości: 2.68 km

Komentarze