wodadlamokotowa.pl

Dodane przez:

, 12/10/2012

Ostatnia aktualizacja: 14/10/2012

Adres:
Racławicka
Warszawa, Mazowieckie
Polska
Telefon: 535 812 902
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 4.3 (3 głosy)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
dowóz w promieniu
Promień dostarczania: 
20
Javascript is required to view this map.

Opis

Zapewniamy DOWÓZ NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI WODY prosto do domu lub firmy w dogodnych godzinach. Pełen komfort i wygoda - z nami zaoszczędzisz czas i pieniądze, bez wychodzenia z domu!

Oferujemy wodę w szklanych butelkach o pojemności 0,33l w kontenerach po 20 sztuk w cenie 20zł (koszt jednej butelki jedynie 1zł!)

BEZPŁATNA DOSTAWA na terenie Mokotowa, Ursynowa i Śródmieścia!
Pozostałe dzielnice Warszawy– dopłata 5zł.

Zamów!
ZADZWOŃ: tel. kom. 0-535 812 902
lub NAPISZ: wodadlamokotowa@gmail.com

lub spotkaj się z nami na BioBazarze - ekologicznym targu w Warszawie!
Czekamy na Was w każdą sobotę od 8-16 w hali nr 1 dawnej fabryki Norblina - ul. Żelazna 51/53, 5 minut od Ronda ONZ! więcej na: www.biobazar.org.pl

Odwiedź naszą stronę: www.wodadlamokotowa.pl
lub zajrzyj na facebooka: https://www.facebook.com/wodadlamokotowapl

Nasze wody:
KRYSTYNKA
Naturalna woda mineralna, wysokozmineralizowana.

Krystynka posiada pozytywną ocenę Państwowego Zakładu Higieny, dotyczącą kwalifikacji wody jako wody wysokozmineralizowanej. Woda taka zawiera powyżej 1500 mg minerałów na 1 litr, a tym samym ma działanie profilaktycznozdrowotne i wspomaga leczenia różnych schorzeń.

Krystynka jest jedną z najdłużej znajdujących się na rynku wód mineralnych. Pozyskiwana jest w Uzdrowisku Ciechocinek już od 1902 roku. Powstaje na bazie źródła solankowego nr 19a w Ciechocinku, ujęta z piasków jury, filtrowana na odżelaziaczach.

Charakteryzuje się ona dużą zawartością kationu sodowego i anionu chlorkowego i z tego powodu ma lekko słonawy smak. Ale dzięki temu doskonale nadaje się do uzupełniania soli mineralnych wydalanych z organizmu wraz z potem. Szczególnie polecana:
- w czasie upałów,
- dla osób pracujących w warunkach wzmożonego wysiłku fizycznego,
- dla osób narażonych na działanie wysokich temperatur,
- dla osób czynnie uprawiających sport.

Zawiera dużą ilość magnezu, biopierwiastka życia, który zapobiega chorobom naczyniowo-sercowym, spowalnia procesy starzenia się, obniża poziom cholesterolu, reguluje ciśnienie tętnicze krwi.

Zawartość wapnia powoduje, iż Krystynka ma przyjemny orzeźwiający smak. Skutecznie gasi pragnienie, pomaga w trawieniu, obniża poziom cholesterolu, w pewnym stopniu zapobiega anemii. Wapno, podstawowy budulec układu kostnego człowieka, powoduje, iż Krystynka może być zalecana jako środek pomocniczy w zapobieganiu i leczeniu osteoporozy.

Zawiera niewielkie ilości wodorowęglanów, które alkalizują kwasy żołądkowe, dlatego jest pod tym względem wodą obojętna.

Suma składników stałych: 3416, 58 mg/l

CIECHOCINKA
naturalna woda mineralna, niskozmineralizowana, o orzeźwiającym smaku.
Polecana dla dorosłych i dzieci.
Suma składników stałych: 746,5 mg/l

Ostatnio dodane w okolicy

Dostarczamy ultra-świeże, organiczne produkty lokalnych gospodarstw rolnych. Food Connect Mazowsze to sposób na zakupy: nowy dla Twojej kuchni, zdrowy dla rodziny i sprawiedliwy dla rolników. Ty... Czytaj dalej »
w odległości: 1.27 km
Świeże, sezonowe owoce i warzywa, które przywożą okoliczni rolnicy. Oprócz tego pieczywo, nabiał, jajka, miody i wędliny bezpośrednio od producentów. Targowisko to wielobranżowy bazar, na którym... Czytaj dalej »
w odległości: 1.90 km

Komentarze