Wołczyńscy - gospodarstwo ekologiczne

Dodane przez:

, 20/10/2011

Ostatnia aktualizacja: 20/10/2011

Adres:
Zamoście 89
Strzelce Wielkie, Łódzkie 98-337
Polska
Telefon: 34 3110532
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 5 (3 głosy)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
Javascript is required to view this map.

Opis

Ekologiczne gospodarstwo rolne oferujące produkty certyfikowane. Aby zmniejszyć cenę towaru klient może sam dokonać zbioru. Gorąco polecamy! Więcej informacji ze strony www gospodarstwa:

"Pracą na roli zajmujemy się od 30 lat natomiast Gospodarstwo Ekologiczne prowadzimy od 2004 roku. Wieloletnia praca w rolnictwie jest źródłem wiedzy na temat wymóg ziemi, potrzeb oraz prowadzonych na niej upraw. Doświadczenie pozwala nam również na wyciągnięcie wielu wniosków oraz zrozumienie czym właściwie jest uprawiana przez nas gleba. Obszar ziemi przeznaczony pod uprawę nie jest "fabryką" żywności, dążącą do ciągłego wzrostu wydajności poprzez chemizację, nadmiar azotanów, pozostałości pestycydów, metali ciężkich oraz wiele innych szkodliwych dla zdrowia zanieczyszczeń chemicznych. My ziemię traktujemy jak organizm, nie erodując jej nawozami sztucznymi i opryskami, produkując na niej żywność ekologiczną posiadającą wysokie walory smakowe i zdrowotne, co jest jednocześnie skutecznym i najtańszym sposobem profilaktyki zdrowotnej. Produkcja wykonywana jest zgodnie z wymogami prawnymi, co jest potwierdzone certyfikatem zgodności.

Oferujemy:
- truskawki
- maliny – zbiór od sierpnia do jesiennych przymrozków
- orzechy laskowe – sprzedaż całoroczna
- ogórki gruntowe
- jajka – sprzedaż całoroczna
Zakupu produktów można dokonać bezpośrednio z gospodarstwa. Aby zmniejszyć cenę towaru klient może sam dokonać zbioru (w przypadku truskawek, malin i ogórków), wówczas cena towaru będzie pomniejszona o koszty zbioru. Cena towaru może być negocjowana."

Ostatnio dodane w okolicy

Zajmujemy się produkcją zdrowej żywności w tradycyjny sposób. Naszą główną działalnością są uprawy ziemniaków, kaszy gryczanej, marchwi, pomidorów. W naszym asortymencie są również jajka od kur z... Czytaj dalej »
w odległości: 10.44 km
Nasza rodzinna firma znajduje się w malowniczym Wąsoszu Dolnym zaledwie 2 km od brzegu Warty. Zajmujemy się przetwórstwem warzyw i owoców już od 1991. Jesteśmy niewielką firmą, ale dzięki... Czytaj dalej »
w odległości: 17.60 km

Komentarze