Wolepole

Dodane przez:

, 13/11/2013

Ostatnia aktualizacja: 13/11/2013

Adres:
Skwer ks. S. Wyszyńskiego
Warszawa, Mazowieckie 01-015
Polska
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 1 (1 głos)
Dostarczamy: 
sklep internetowy
Javascript is required to view this map.

Opis

W Wolepole każdego dnia można zamówić koszyk pełen świeżych i pachnących ekologicznych warzyw oraz owoców, które regularnie zamawiamy i odbieramy od naszych wybranych i zaufanych dostawców. Jako pierwsi w Warszawie, chcemy zaproponować naszym klientom, dostawy codziennie.

Oprócz świeżych warzyw i owoców w Wolepole znaleźć również można dobre miody, polskie kasze oraz inne ekologiczne lub regionalne produkty. Staramy się aby w ofercie znalazło się to co najlepsze w sezonie. U nas dostać można m.in. topinambur, pasternak, czerwone ziemniaki, kaszę gryczaną niepaloną, czy jabłka dawnych odmian. Strona działa również w języku angielskim.

Krótka historia Wolepole

Wolepole założyłam ponieważ zdrowe odżywianie i gotowanie to moja pasja. Dostawców, z którymi współpracuję znalazłam na początku dla siebie i rodziny - szukając po prostu zaufanego źródła ekologicznych warzyw oraz owoców. Chętnych na dobre, świeże i ekologiczne warzywa i owoce ciągle przybywało. W pewnym momencie złapałam się na tym, że w mojej kuchni stoją skrzynki z warzywami, po które ciągle ktoś przyjeżdża. I tak zrodził się pomysł założenia sklepu. Wierzę, że to co jemy wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Ważne jest także to, skąd pochodzi nasze jedzenie - wybieram to co lokalne, sezonowe i zdrowe. W zimie nie odmówię zjedzenia pomidorów, czy pysznych pomarańczy przepełnionych słońcem Sycylii. Dlatego zimą w Wolepole można też znaleźć importowane eko warzywa i owoce.

Chciałabym, aby Wolepole ułatwiło dostęp do zdrowej żywności dla wszystkich. Nie każdy z nas ma czas na jeżdżenie i szukanie zaufanych dostawców na bazarkach, czy targach. Poza tym odbywają się one tylko w określone dni tygodnia. W Wolepole dostęp do zdrowych i świeżych produktów zapewniony jest przez cały tydzień.

Wolepole to również sklep, w którym chciałabym inspirować do zdrowego jedzenia oraz pomagać w tym. Dlatego też prowadzę bloga, na którym dzielę się swoimi kulinarnymi inspiracjami. Staram się gotować sezonowo, prosto i zdrowo. Zapraszam po przepisy na http://blog.wolepole.pl/

Zapraszam na naszą stronę oraz na zakupy! Chętnie odpowiem na wszystkie Państwa pytania.

Ostatnio dodane w okolicy

Naszą misją jest promocja zdrowego stylu życia, edukacja w tym obszarze oraz sprzedaż produktów go wspierających. Jesteśmy wegetarianami i taki styl życia promujemy. Na codzień można nas spotkać... Czytaj dalej »
w odległości: 0.61 km
BioBazar - ekologiczny targ w Warszawie! Certyfikowane produkty BIO! Świeże owoce i warzywa! Wędlina, drób i mięso! Nabiał: mleko, sery białe i żółte, owcze... Gdzie? Norblin - unikatowy teren... Czytaj dalej »
w odległości: 1.03 km

Komentarze