Wrocławski Bazar Smakoszy

Dodane przez:

, 12/11/2013

Ostatnia aktualizacja: 12/11/2013

Adres:
Hubska 44
Wrocław, Dolnośląskie
Polska
Telefon: 609574982, 606718825
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 4.6 (5 głosów)
Javascript is required to view this map.

Opis

Wrocławski Bazar Smakoszy, skupia lokalnych i regionalnych producentów oraz rolników, importerów szeroko rozumianej zdrowej żywności (w tym także certyfikowanej), blogerów kulinarnych, pasjonatów kuchni, ludzi z ciekawymi kulinarnymi inicjatywami.

Bazar odbywa się w zabytkowych pomieszczeniach Browaru Mieszczańskiego.

Pierwsza edycja Bazaru Smakoszy odbyła się 13 lipca i zakończyła się wielkim sukcesem.

Nasza inicjatywa zakłada:

1. Promocję zdrowej żywności, świadomego jedzenia, ciekawych kulinarnych trendów
2. Wsparcie lokalnych i regionalnych producentów poprzez stworzenie im możliwości sprzedaży produktów oraz pozyskania nowych klientów.
3. Cykliczność bazaru – docelowo trzy razy w miesiącu.

Wśród zgłoszonych Wystawców jest pan Piotr Kucharski kulinarny pasjonat, zwycięzca 2 edycji konkursu Dzień dobry TVN „Gotuj o wszystko”, pomysłodawca i założyciel „Studia Kulinarnego” we Wrocławiu. Podczas ostatnich bazarów można było wspólnie z Panem Piotrem nauczyć się wypiekać chleb i przyglądać się pokazom kulinarnym w jego wykonaniu.

Na Bazarze Smakoszy współistnieją kulinarne światy Wegan, Wegetarian i Mięsożerców. Spotykają się kuchnie z różnych stron świata. A bywają i takie edycje, podczas których jedzenie obcuje ze sztuką. Jedna z edycji bazaru była nie tylko ucztą dla podniebienia, ale także i dla duszy. Bazarowe rarytasy towarzyszyły wystawie fotografii Iriny Werning.

Zapraszamy do współpracy lokalnych i regionalnych producentów/rolników, importerów, właścicieli sklepów ze zdrową żywnością, blogerów kulinarnych i pasjonatów kuchni.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:
delikatesy@bonvivant.net.pl

Małgorzata Scheuer-Tyc 609574982;
Tomasz Tyc 606718825

https://www.facebook.com/WroclawskiBazarSmakoszy

Ostatnio dodane w okolicy

BioManiac.pl to delikatesy stacjonarne oraz internetowe zlokalizowane w samym centrum Wrocławia. Nasza oferta obfituje w certyfikowaną żywność ekologiczną znanych marek krajowych i zagranicznych,... Czytaj dalej »
w odległości: 0.97 km
Sklep Prawdziwe Jedzenie proponuje codzienne prawdziwe jedzenie: pieczywo, wędliny, ciasta, przetwory. Wędliny z dziczyzny ze 100 procentową zawartością mięsa dzikiego, wędliny wieprzowe od małych... Czytaj dalej »
w odległości: 1.37 km

Komentarze